Kadın Moda

Örgü İle Cep Telefonu Kılıfı Yapımı Ve Kulaklık Süsleme Yöntemi

Örgü İle Cep Telefonu Kılıfı Yapımı Ve Kulaklık Süsleme Yöntemi

Cep telefonsuz neredeyse yok artık cep telefonları günümüzde olmazsa olmaz teknolojik yenilikler arasında en çok kullanılan ürün diyebiliriz. Cep telefonu modelleri her geçen gün yenilene dursun işte cep telefonunu kendi tasarımı ile kılıf yapmak isteyenlere çok kısa sürede hazırlayacağınız teknik ile kılıf yapma videosunu paylaşıyoruz. Cep telefonları kılıflarını örgüden hazırlamak kendi tasarımınızı kendi beğendiğiniz rengi tabi ki modeli değiştirebilirsiniz yapmak size kalmış ama ben size beş dakikada hazırlayacağınız bir model ile tanıştırmak istiyorum harika örgü sistemi en ince ayrıntısı ile örmeyi el emeğini seven bayanlara. Örgü denilince akla ilk gelen şişler geliyor ama bu teknikte şiş yerine tel tokalar var, Tel toka ve kağıt bardak ile yapılan şemada hazırlayacağınız örgü tekniği oldukça ilginç ve kolay. 5 dakikada ancak bu kadar etkili bir kılıf yapılabilir zaten. Cep telefonunuza uyumlu birde kulaklık süsleme tekniği ile kılınızı tamamlamaya var mısınız?

Zahmetli ve bir o kadarda canlı olan kulaklık süsleme için boncuklara kapatacağınız kablolar renkli olması nedeni ile kaybolmayacak tasarıma sahip olacak. Kılıf yapmak için değişik teknikler ve modeller arayanlara yardımcı olacak model ikisi kombin olarak kullanılabilir. Cep telefonu boyutuna ve büyüklüğüne göre karton kutu bardakların boyutlarından faydalanabilirsiniz. Telefon kılıfları örmek için biraz kalın iplik tercih edin kılınız daha iyi koruma sağlayacaktır. Cep telefonu kulaklık için kullanılan boncukların adı hema boncuklar oluyor bir çok yerde satın alabilirsiniz büyük marketler ve çocuk oyuncak satış yerlerinden bulabilirsiniz çok eğlenceli boncuklar gerçekten. Cep telefonu kılıfını örmek için ilada tığ, şiş, ve başka ürürlere ihtiyaç duymadan hazırlayabilirsiniz.


Kılıf modelini yapım aşaması izleyince ne kadar kolay teknik ile yapılmış olması sizi yapmaya teşvik edecektir püskülünü yapmayı bilen birisinden yardım alarak yapabilirsiniz ben hiç yapmadığım için hiçbir fikrim yok en kısa sürede bu konuyuda aydınlığa kavuşturabiliriz. Hema boncuklarla kaplanan cep telefonu kulaklık çevresi nsılda renkleniyor demi bir kutudan baya kulaklık kabloları kaplanabilir. Süper fikir ama zahmetide süper sabır istiyor ama stres atmaya birebir bir model.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.