Kadın Moda

Disney Bebek Ürünleri Modelleri

Disney Bebek Ürünleri Modelleri

Modayı takip eden anne adayları bebekleriniz küçük hallerinde bile modayı takip edip şıklıklarına şıklık katacaklar. Disney ürünleri kaliteli ve rahat tasarımlardır. Dünyaca ünlü olan disney bebek ürünleri bebeklerinizin ne kadar rahat edeceğini gösteren çok özel tasarımlardır. Tek parça ürünler kullanımları açısından bebeklerin rahat edecekleri tasarımlardır. Disney ürünleri kaliteyi sevenlerin ilk tercihleridir. Genellikle üzerinde minnıe mause deseni olan çok kullanışlı ve modern olan tasarımlar beğenileri kazanmayı başarmış çok güzle tasarımlardan oluşmaktadır. Özellikle kış aylarında kullanılacak olan minnie mause desenli olan uyku tulumu pembe renk olan ve elinde çiçekler ile süslenmiş minnie mause deseni ise hareket katmaktadır. Bebekleriniz rahat içinde uyuyacak ve sıcak tutacak olan çok kullanışlı bir uyku tulumudur. Disney tasarımlarında üzerinde ayı deseninin kadar kısmı kullanılan ve bütün tulum şeklinde olan model yeni doğan bebeklerin çok kullandıkları tek parça tasarımlardır. Rahatlığı ve kullanım şıklığı bebeklere rahatlık katacaktır. Kırmızı, sarı ve yeşil puantiye desenleri ile hareket katıldığı çok güzel renklerin uyum içresinde olduğu kullanışlı bir disney tulum modelidir.

Disney ürünleri aynı zaman da %100 pamuktur. Bebeklerimizin cildine zarar vermeyecek bakterilere karşı koruyan çok güzel ve modern ürünlerdir. Bebekleriniz uyandığında Üzerlerine giydirmek için lacivert çizgili olan önünde minnie mause deseni ile hareket katılmaktadır. Bu yelekler bebeklerin her zaman kullanacakları bir yelek modelidir. Kırmızı ve sarı renklerde kalpler ile tamamlanmış bebek tulum modeli aynı zamanda aşkı ifade eden bebeklerinize olan aşkı ifade eden bir tulum modelidir. Disney zıbın tasarımları iki parça olmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Alt detayı ayaklı olan ve üst detayı ise yandan bağlama detayı ile bebeklerinizi yatarken kullanacağı yada evde kullanacağı çok güzel ve kullanışlı zıbın takımıdır. Uzun kollu veya kısa kollu olan bacaksız tulumlar bebeklerin en çok kullandığı modellerdir. Kısa kollu olanlar yaz aylarında uzun kollu olanlar ise kış aylarında en çok kullanılan yeni sezon 2014 badi tasarımlarıdır. Birbirinden farklı modellerde ve renklerin uyumu ile tasarlanmış olan çok çeşitli tasarımlar kullanım açısından anne adaylarının ve bebeklerin rahat edeceği çok güzel tasarımlar arasında yer almaktadır. Yeni doğan bebekler için bol bol olması gereken tulum ve badiler disney ürünleri sayesinde modern bir hale gelmektedir. Yeni sezon ürünleri için sizler ile paylaştığımız tasarımları incelemenizi önermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.