Kadın Moda

Dolce GabbanaYeni Sezon Bayan Güneş Gözlük Modelleri

18.03.2015
5.909
Dolce GabbanaYeni Sezon Bayan Güneş Gözlük Modelleri

Gözlük sezonu açıldı güneşli havaların kendisini göstermesinin ardından baharın verdiği canlılıkta reyonlara markaların ilkbahar ve yaz sezonunu açmasına öncülük ediyor. Güneşin özlemi ile birlikte yeni sezon ürünleri bir bir görücüye çıkıyor. Gözlük seçimi yapacaklar için işte 2015 yılı modern tasarımlı uv ışın koruyuculu ve organik olarak tasarlanmış kalitesinden ödün vermeyen gözlük markaları arasında bulunan Dolce Gabbana, 2015 yılı yeni sezon güneş ve çerçevelerini görücüye çıkardı. Dolce Gabbana,gözlük markaları arasında ekol olan modern ve zamana uyumlu olmanın yanında erkek ve bayan gözlük ve arklı alanlarda da modaya yön veren Dünya markaları arasında yerini alıyor. Marka yeni sezon ternd ürünleri ile bayanların yine büyük ilgisini görecek. Dolce Gabbana 2015 yeni sezon ilkbahar yaz sezonu için hazırladığı güneş gözlüğü modellerinde klasik renklerden biraz uzaklaşarak renkli modeller hazırlamış.

Dolce Gabbana, yeni sezon çerçeve modellerinde kemik çerçeveli modeller ağırlıklı olarak tasarlanmış metal çerçevelere yer verilmiş olsa da pek az model hazırlanmış. Organik cam ile hazırlanan güneş gözlükleri uv işin koruması dereceleri ile gözleri korumak ve sağlığı tehdit edecek güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmamak için ne gerekiyorsa düşünülmüş. Bayanların yaz aylarından vazgeçilmezi olan güneş gözlükleri aksesuar olarak algılanmaması gerekiyor. Güneşin olumsuz ışınlarında sadece kendimizi değil gözlerimizin de korunması gerektiğini unutmayalım. Dolce Gabbana, güneş gözlüğü modellerinde mor renk siyah cam kullandığı model renkli giyinmeyi sevenler için küçük ayrıntılı olarak mor renk aksesuar kullanarak kombin yapabilir beyaz renk uyumu ile modern bir görüntü elde edebilirsiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yeni trend modelleri arasında mavi beyaz kemik çerçeve kullanmış kahve organik camlı model küçük gözlük sevenler için ideal bir tasarım. Metal tasarım beyaz siyah ve gözlük camı rengi siyah tercih edilmiş model küçük boy gözlük arayanlar için modern ve yeni sezon gözlük modellerinden. Kırmızı renkli camı ve çerçevesi ile ekol olacak gözlük modeli metal çerçeve ile tasarlanmış. Mor renk gözlük tek modelde sınırlanmamış yazın renklerini taşıyan arklı bir modelde daha küçük tasarımlı ve metal çerçeve ile hazırlanmış. Kahve renk klasikleşmiş gözlük tasarımları da mevcut. Kesimleri farklı ve modern yeni tasarımlı gözlük modelleri geçen sezonun modellerinden hemen ayrışıyor. Dolce Gabbana,yeni sezon gözlük çerçeve modellerini de görücüye çıkardı birkaç model gözlük çerçevesi modelinde paylaşmadan edemedim numaralı gözlük camları modern kemik çerçeveler ağırlık ve metal çerçevelerle yeni sezonda yine moda olacak modeller tasarlanmış.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.