Bayan Fular Modelleri

  • 08 Mart 2014
  • Bayan Fular Modelleri için yorumlar kapalı
  • 7.785 kez görüntülendi.
Bayan Fular Modelleri

Şık kombinlere kendi imzasını atmayı başaran bayan fular modelleri oldukça zengin çeşitlere ve modellere sahip olmaktadır. Fularların çok çeşitli modellerden olmasını sağlayan faktör ise her kumaş ile yapıldığı gibi özellikle el örüğü şeklinde de örülmesi sebebi ile her sezonda size özel olmasına olanak sağlanmıştır. Mesela kış aylarında genelde el örgüsü fazlaca tercih edilmektedir. Nedeni ise hem sizleri sıcacık tutmasının yanı sıra kıyafetlere olduğu kadar sizlere de farklı ve şık kombinler yaratmanıza yardımcı olmasıdır. Bahar ve yaz aylarında ise el örgüsü fularlar yerini şifondan veya ipek kumaşlar ile hazırlanan muhteşem fularlar yerini bıraktığını görmekteyiz. bu sebeple de hem mevsime özel fular modellerini hem de kullanım açısından sizlere aksesuar olarak kullanma imkanını sunan en hoş tarzlardan yapılmaktadır. Bence her bayan muhakkak kendine yakışacak ve tarzını rahat bir şekilde ifade edebilecek bir fular ile değişimi yaratmalı ve yarattığı farklılık ile kendini şıklandırmalıdır. Bazen ince iplikler ile örülen ve bu sayede de mükemmellikler kazandırılan yaza özgü fularlar ile de karşılaşmaktayız. 

Mesela örnek olarak tığ ile işlenen ve tığ işi olmasından dolayı sizleri yaz sezonunda da rahatsız etmeden kullanmanızı sağlayan gayet hoş ve stili de görünümünüze kusursuz şekilde bütünlük tamamlayan fularlar da bayanlar tarafından oldukça beğeni görmektedir. Ayrıca belki fark etmişsinizdir bazı hanımlarımız fularların veya bazı kumaşların fular şekli verilerek kenar uçlarına iğne oyaları ile işlemekte ve bu uygulanan iğne oyaları sayesinde hem ağır görünümlü fularları yaratmayı başararak kendilerine ayrıcalıklı güzellikler sağlamaktadırlar.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yani sizlerde isterseniz yapacağınız gösterişli el işlerinizi fularların kenar uçlarına ilave edebilecek ve kendi zevkinize hitap eden özel asarımlar sonucunda imajınızı rahatlıkla yansıtabileceksiniz. Ama bazen seçilen kumaşlar sade tercih edilmekte olduğundan dolayı bunların kenarlarına ya püskül yada saçak şeklinde fuların renginde iplikler ile süsleme yapılması sağlanmıştır. Böylece kıyafetler ile tamamlama şansını bulabileceğiniz gibi sade bir şıklığı da kendinize yansıtmayı başarabileceksiniz. Genelinde ise spor kıyafetler ile bu stiller yani sadeliği içeren fular modelleri ile kombinler tamamlanmaktadır. Çünkü çok gösterişli bir fular kıyafete şıklık yerine nahoş bir görünüm kazandıracağından dolayı zevkli bayanlar bu tarzda modellerden faydalanmayı tercih etmektedirler. Artık kısacası sizler nasıl görünmek isterseniz veya kıyafetleriniz ile uyumu yakalayacak fularları zevkinize hitap edecek şekilde tercih ederek farklılığı yakalayabileceksiniz.