Ele Yapılan Hint Kınası Dövme Modelleri

  • 22 Eylül 2015
  • Ele Yapılan Hint Kınası Dövme Modelleri için yorumlar kapalı
  • 84.637 kez görüntülendi.
Ele Yapılan Hint Kınası Dövme Modelleri

Hint kınası denilince akla hemen kına geceleri gelir kına bizim adetlerimize göre bayramlarda sünnet düğünlerinde, ve düğünlerde mutlaka olan adetlerimizdendir. Saçlara yakılan kınaları atladım sanırım bir çok bayan saçlarına belirli ay aralığı ile kına yakar bu daha çok yaşı ilerleyen bayanların tercihir. Kına ile yapılan bunlarla sınırlı değil modada kendine yer edinen hin kınası dövmesi bayanların genç kızların dövme yaptırmak yerine basit yöntemler arasına girince tercih edilir duruma geldi. Hint kınası yaptırmak isteyenler uygulamayı yapmaları için sadece yapmak istedikleri modeli uygulamaları yetecektir. Kınayı geçici olduğu için bayanlar tarafından çok tercih ediliyor. Dövmeler kadınlar arasında çok popüler olmuşken geçici olan Hint kınası tercih ediliyor. Hint kınası büyük şehirlerde özel olarak yapan bayanlar var kına geceleri için özel olarak yaptıranlar da. Hint kınası dövmesi deseni çok ucuz fiyatlara kapalı çarşılarda bulunuyor baharatçılarda daha kolay buluyor desenler internetten de indirilebilir. Hint kınası dövme modelleri genellikle bayanların ellerine sırt ve ayak bilek kısımlarına yapılır. Hint kınası dövmeleri yaptıranların avantajlarını da anlatmak istiyorum biraz geçici olduğu için tercih ediliyor, kına gecelerinde artık özgün kına türü değil bu kınalar revaçta, ve tabi ki dövmenin sıkıcı kalıcılığından sıkılmadan ellerinizi boyalı dövmelerle süsleme avantajına sahip olacaksınız.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Dövmeler bir çok makyaj malzemesi satan yerlerden bulabilirsiniz oldukça yaygın satışı var tabi bunun yanında bir çok yerde bu modelleri uygulayan kuaförlerde arttı. Hint kınasından dövmeler sizi itici yapmadığından etrafınızdakiler tarafından daha sempatik bulunacaksınız. Hint kınası ile geçici dövme yapmaya hadi bayanlar.
Hint kınanız yok ise rimel ile yapacağınız geçici dövme modeline göz atın uygulamayı an, an izleyebilirsiniz uygulaması mı? çok kolay görünüyor ama yapmadan önce düz zemin üzerinde deneyin. Hint kınasını uygulamayı bilmeyenler için uygulamayı yapan bayanlardan farklı modeller yapılışı üç ayrı modeli bayan ustalıkla yapıvermesi işinde uzmanlaştığını gösteriyor. Sizde dövme yapmadan önce nereden başlayacağınıza iyi karar vermelisiniz gerisi kolay.