Kışlık Kız-Erkek Bebek Uyku Tulumu Modelleri

  • 14 Aralık 2014
  • Kışlık Kız-Erkek Bebek Uyku Tulumu Modelleri için yorumlar kapalı
  • 66.519 kez görüntülendi.
Kışlık Kız-Erkek Bebek Uyku Tulumu Modelleri

İç güdüsel olarak anne olduğumuzu hissettiğimiz ilk andan itibaren onu korumak ve olası hastalıklara karşı tedbir alırız. Bebeğimiz belli bir yaşa gelene kadar bebekler için dahada hassas davranılması gerektiğini bilen anneler bebekler için ilk iki yaş savunmasız olan ve bağışıklığı gelişmemiş olan bekleri için bir çok ihtiyaçlarından sadece bir tanesidir uyku tulumları.bebekler gece boyunca bir çok kez üzerini açar ve buda onları mevsim değişikliği ve kış ayları boyunca hasta olmalarına nden olur.Günümüzde neyse ki artık uyku tulumları var. Uyku tulumları bebekler için genelikle polar ve içi yünlü olarak üretilmiş ve kış etkenlerden bebekleri korumak için çok doğru seçimler olacak. İlk yaştan 0-8 yaşa kadar bulunan bebek tulum modelleri kış mevsiminin kurtarıcıları olarak her çocuğun mutlaka olması gereken kış mevsimi ürünleri arasında.Kış mevsiminde sadace uyku için değil günlük hayatta gezmelerde ve karlı günlerdede kulanılabilen tulum modelleride geliştirilmiş buna en iyi örnek Lcwakiki modelleri hem şık hemde çocuklar için renkli kumaşlar tercih eden marka çocuklar için her geçen gün ürün çeşitliliğinide artıyor. Bebeğinize kış mevsimi için uyku tulumu almadıysanız işte size fikir olacak birbirinden şık ve bebeğinizi sıcak tutacak ve hastalıklara karşı kalkan olacak uyku tulumu modelleri.

Uyku tulumu ile hem siz hemde bebekleriniz rahat uyuyacak. Lc wakiki hardam sarısı dinazor bebek uyku tulumu hem çok şirin hemde bebeğinizi sıcacık saracak. Bayb markası birden çok çeşit üretim yapmış ay ay polar üretim tercih eden firma daha büyük bebekler için içi yünlü olanları tercih etmiş. Astronot uyku tulumu hem uyumak hemde karlı günerde dıarı çıktığınızda bebeğiniz için giydirebileceğiniz bebek uyku tulumu modelleri arasında.Uyku tulumu modelleri arasında İçi yünlü olanlar daha çok tercih ediliyor. Bebekler Uykusunu Rahat Uyusun. Bebekleri hem şirin hemde tatlı görünsün istiyorsanız arılı model ve zürafa model tercihiniz olabilir modelde içi yünlü olması ve günlük hayatta kulanılır olması göz ardı edilmemeli.Polar uyku tulumları arasında tek düğmeli olan renk ve seçeneklerle ulaşabilirsiniz.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kız bebek uyku tulumları içinde kırmızı ön planda ve pembe olanlar ise kız bebeklerini daha da şirin olacak. Bebek uyku tulumları için özel olarak yataklarda oldukça tercih edilenler arasında her renk ve büyük boylarınında bulunması annelerin gözünden kaçmıyor.Uyku yeşil tonları hem kız bebek hemde erkek bebek rahatlıkla kulanabilir ayaklı olan uyku tulumu modeli oldukçada kulanışlı.Pamuk uyku tulumu ilede bebeğinizi pamuklara sarmış gibi sıcacık uyutabileceksiniz.Sizin içiniz rahat olsun bebeğiniz rahat uyusun…