Eski Ayakkabılar Hangi Aksesuarla Yenilenir? Ayakkabı Yenileme Modelleri

  • 30 Eylül 2015
  • Eski Ayakkabılar Hangi Aksesuarla Yenilenir? Ayakkabı Yenileme Modelleri için yorumlar kapalı
  • 33.817 kez görüntülendi.
Eski Ayakkabılar Hangi Aksesuarla Yenilenir? Ayakkabı Yenileme Modelleri

Eskiyen her şeyi atmamayı öğrendik biz analarımızdan sizde de öyle değimli moda moda mı olmalı eldeki imkanlarla moda mı? Yaratılmalı eskiler nasıl yenilenir küçük bir emek ve bütçeyle yeniden kullanıma kazandırılan bir çok ev eşyası ve kıyafetleri biliyoruz hepimiz uyguladığımızda oluyor bazılarımız yıllarca sakladığımız da olmuştur çocuklarımız kullansın veya hatırası olsun diye. Uzun yıllar veya tek bir defa kullandığınız sonrasında kıyafetinize uyumlu değil diye kaldırdığınız oluyor mu sizinde sorunun cevabı evet ise işte size yenileyeceğimiz birkaç ayakkabı modeli. Ayakkabı modeliniz ne olursa olsun hepsini yenileme için önerimiz var anlatımlı ve aksesuar seçimleri ile en iyi hale getireceğiniz ayakkabı modellerine hep beraber göz atalım. Ayakkabı yenileyeceğimiz malzemeye göre kullanacağınız aksesuar ve kumaşta değişiyor. Ayakkabı yenile modelleri de kimini bir kumaş parçası ile yenileyeceğimiz gibi kimisini zımba aksesuarları ile yenilenmiş bulacaksınız.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız.

Her kadının elinin altında olması gereken ürünler var aslında boya fırça, yapıştırıcı, makas ve birkaç parça artık kumaşlarınızı atmayacaksınız bu modelleri gördükten sonra eskileri söküp yenileyenler iyi bilir mutlaka kumaş parçaları artar onlarla ayakkabılarınızı üstüne geçirecek veya yapıştırarak yenileyeceğimiz ayakkabıyı kendi tasarımınız olarak rahatça kullanabilirsiniz.

Ayakkabılarda en çok abiye olarak kullandığımız günlük hayatta ve iş hayatında bir çok kadının tercihi olan stiletto ayakkabıları yenilemek en kolayı kumaş, veya boya ile yenileyeceğimiz ayakkabılar yani imajlarına sizin ellerinizle kazanacak. Ayakkabıları atmaya kıyamayız bende aynıyım aslında ama günlük olarak en çok tercihim spor ayakkabıdan yana olunca içimize sinmeyen yanlarını sonradan görebiliyoruz deri ise ayakkabıyı kendi stilimize göre yeniden yenileme imkanını da elimizde kumaş parçaları bile yeterli aslında spor ayakkabıları için iki fırça darbesi ile değişir her şey. Spor ayakkabılarda en çok tercih edilen zımbalama modeli bir örnekte yapılışı ile birlikte sizde uygulamanız için. Gazete ve dergilerle yenilenen ayakkabı fikri oldukça modern olurken renklere ve modele tamamen siz karar verebilirsiniz ayakkabı tutkunları bu yenilenme tasarıma çok beğenecek.