Kadın Moda

Bayan Tırnak Süsleme Kitleri

30.06.2019
460
Bayan Tırnak Süsleme Kitleri

Bayan Tırnak Süsleme Kitleri
Bakımlı ellerin sırrı tırnağa yapılan işlemlerden ve süslemelerinden geçiyor. Oje sürmek her bakımlı bayanın olmazsa olmazı. Ancak günümüzde tırnak boyamak yeni bir boyut kazanmış durumda. Sadece oje sürmekten değil sanat yapmaktan bahsediliyor. Yaratıcılıkta sınır tanımayan tasarımcılar tırnak süslemek için çok çeşitli malzemelerle harikalar yaratıyor ve sizlerin de yaratmanızı sağlamaya çalışıyor. Bu konuda çok yetenekli olmanız gerekmez. Ufak püf noktalarıyla işin sırrını çözebiliyorsunuz. Süslediğiniz tırnakları kullanırken çok keyif alacağınızdan eminiz. Tırnaklar kıyafetlerinizi tamamlar ve güzel tırnak sanatı her zaman övgü toplar. Klasik, monoton tırnak renginizden sıkıldıysanız, eğlenceli ve hızlı bir şeyler denemek istiyorsanız tırnak sanatı kitlerini denemelisiniz. Kitlerde uygulayacağınız desene ve uygulamaya göre boyama fırçaları, cımbızlar ve kalemler bulunuyor. Farklı boyutlarda fırçalar her türlü çizgi ve karmaşık ayrıntıyı oluşturmanıza yardımcı olur. Cımbızlarla noktasal dokunuşlar yapabiliyorsunuz. Kalemle dekorasyonu düzleştirici, cilayı oymak için ya da çeşitli süs çalışmaları için kullanılır. Süper parlak taşlar tırnaklarınıza ışıltı katan süsleme malzemeleridir. Bir süre sonra bu konuda tam bir profesyonel olacaksınız. Yaratıcılığın sonu olmadığı için bu sizin aynı zamanda hobiniz de olacaktır.

 

Holografik yanardöner renkli tırnak pulları kalp, yıldız, çiçek, elmas vb. desenlerle tırnaklarınıza derinlik katabilirsiniz. Tek renk ojenin üzerine kullanabileceğiniz gibi farklı renk ojelerle renkten renge geçiş yapabilirsiniz. Bu pullar farklı ışıklar altında farklı renkler yansıtabiliyor. Güzellik salonuna gitmeden size profesyonel sonuçlar veren ürünler eğlenceli ve uygulaması kolay. Çok aşina olmasanız bile verilen talimatları uygulayarak başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Geriye hayal gücünüzü kullanmaya kalıyor. Renkli desenli çıkarmaları beyaz ojenizin üzerine uygulayabileceğiniz gibi farklı renklerin üzerinde de deneyebilirsiniz. Şeffaf ya da renkli elmas, metal süs, kalp, boncuk, tüy, renkli taş ve birçok dekoratif malzeme ile çalışabilirsiniz. Çeşitli figürlerde dantel desenlerini çıkartmalar kullanarak tırnaklarınızda sanat yaratabilirsiniz. Sünger aracılığıyla 2 renk kullanarak birinden diğerine yumuşak geçiş deseni verebilirsiniz.
Bu süslemeleri sadece tırnaklarınıza uygulamakla kalmayıp evinizi, cep telefonu kılıfınızı, gözlüklerinizi ve daha yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz birçok yerde uygulayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.