Kadın Moda

Örgü Bebek Patiği Modelleri

Örgü Bebek Patiği Modelleri

Yapılması en kolay ve keyifli olan bebek giyimde, bebek patikleri yer almaz mı? Aynen bu fikirle yola çıkarak örgü bebek patiği örnekleri hakkında paylaşımlar yapmak istiyorum. Onlarca model içinde bebek patiği konusunda sizlere güzel fikirler vermek arzusundayım. Piyasa da olan modellerin dışında aklınıza gelmeyen sıra dışı tarzları da bu nokta da paylaşmış olacağız. Örgü bebek patiği örnekleri için koleksiyon yapabileceksiniz. Bu modeller size ayrıca kendi fikirlerini yaratmanız da yardımcı olacaktır. Örgü bebek patikleri artık hem iç mekan hem de dış mekan giyimi olarak kullanılmakta. Bu fikirler yola çıkarak ayrı ayrı kullanımları bu galeri kısmında paylaşıyoruz. Hanımlar, örgü bebek patikleri yapmakla zaman geçirirken zamanı da kıymetli değerlendirmiş olacaksınız. Birden fazla model çıkartmanız da bu vesile ile imkân olacak. Hatta bebekler çok çabuk büyür dolayısıyla ay ay onlar için farklı örgü bebek patikleri modelleri yapmanız mümkün olacak. Yeni doğmuş bebek patiği dışında 4 yaşa kadar uygun olan el örgüsü bebek patiği modelleri bu kısımda yer verdim. Hanımlar tığ ile yapılan örgü bebek patiği yamanız mümkün. Şiş ile de birleştirme yaparak patik elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda hazır satılan kalıplar üzerine yapacağınız giydirme patikler, ayakkabı görünümü de sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede ev içinde, gündelik yaşamda kullanılmak üzere kendi ürettiğiniz patikleri rahatlıkla bebekleriniz için var edebilirsiniz.  Kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı süslemeler yapmanız mümkün. Çiçek desenleri, hayvan motifleri, bitki motifleri gibi birçok seçeneği bu bölümde görebileceksiniz.

Aynı zamanda spor bir görünüm olması için düğme, fermuar, şık görünüm için; boncuk, inci, pul gibi aksesuarlar kullanabilirsiniz. Yeni örgü modelleri ile bebek patiği kombine yapılıyor genç hanımlar, farklı arayışta iseniz bu galeri bölümünde en tarz olanları ve 2017 stilini yakalamış olacaksınız. Minik yavruların, minik ayakları sıcacık ve güven içinde olabilecek ayakkabı görünümde olan bebek örgü patikleri kullanım açısından da rahat ve farklı görünüyor. Kız ve erkek bebekler içinde modeller varken aynı zamanda unisex gibi kullanımı tercih edenler içinde uygulanabilecek süsler hakkında fikriniz oluşacaktır. Yeni evli çiftler, bebek isteyenler, müjdesine hazır olan adaylar içinde örgü bebek patiği örnekleri dikkatinizi çekecektir. Tığ ile örülen bebek patikleri arasında birbirinden güzel örgü modelleri yer alıyor. Neler var, nasıl uygulayabiliriz? diyorsanız bu bölümde yer alan örgü bebek patiği örneklerini inceleyin derim.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.