İncili Kız Bebek Patik Modelleri

  • 11 Şubat 2014
  • İncili Kız Bebek Patik Modelleri için yorumlar kapalı
  • 11.843 kez görüntülendi.
İncili Kız Bebek Patik Modelleri

Bebekler için patik seçimlerinden incili olan bebek patik modelleri bayanların her zaman tercih ettiği modellerden olmaktadır. Çünkü incili ayakkabı modelleri süslü olan kızlarınıza çok yakışacak ve şirin olacaklardır.Bebekleriniz her anne için çok özel olmaktadırlar durum bu şekilde olunca her şeyin en güzelini bebekleri için anne adayları istemektedirler. Özellikle ilk bebeklerini bekleyen anne adayları bebekleri için ne alacaklarını şaşırmaktadırlar. Farklı modellerde ve değişik el yapımı olan modelleri daha çok tercih etmektedirler. İncili olan el yapımı bebek patik örneklerini isterseniz sizler kendiniz evlerinizde örebilme imkanınız olmaktadır. ama tabiki uğraşmak istemeyen anne adayları için hazır olan modelleri satan anne adayları her zaman olmaktadır. Durum bu şekilde olunca da bebek patiklerinden çok şık olan incili tasarımlar her zaman tercihler arasında yer almaktadır. Bebek patikleri özellikle kış aylarında daha çok tercih edilmektedir. Durum bu şekilde olunca kış bebeklerinin ayaklarını süsleyecek olan incili bebek patikleri ile ayakları sıcak tutacak modellerde olmaktadır. Ama sadece süs için olan modellerden çok fazla bir şekilde tercihler arasında yer almaktadır.
Bebek el yapımı incili patik modellerinde kız bebek olduğu için genellikle pembe renkler mutlaka kullanılmaktadır. Pembe renklere hareket katmak ve farklı bir renk ile kombine edilmesini isterseniz eğer beyaz renkler ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kış ayları için özellikle yılbaşılarında bebeklerinizi kırmızı ve beyaz renklerin kombini ile süslemek isterseniz eğer kırmızı olan patik modeli üzerinde olan beyaz inci süslemeleri ile dikkat çekmektedir kesinlikle. Çok uyumlu ve güzel olan modern bir tasarım olmaktadır. Miki mause son dönemlerin en gözde olan çizgi film karakteri olmaktadır.
Resimleri Büyük görebilmek için Resmin Üzerine Tıklayınız

Anne adayları bebekleri için mikili aksesuarları çok tercih etmektedirler. Durum bu şekilde olunca da el yapımı olan patik modelleri ilede aynı zamanda üzerinde inci süslemeler yapılmış olan bebek patik modeli ile kız bebeklerini şirin bir hale getirebilme imkanları olmaktadır. Komple beyaz inciden süslenmiş olan bebek patik modeli 2014 sezonunda çok revaşta olan bir model olmaktadır. durum bu şekilde oluncada çoğu anne kız bebekleri için tercih etmektedirler. sizler ile paylaşmış olduğumuz farklı modellerde olan bebek patik modelleri ile inci süslemesinin ne kadar uyumlu olduğunu göreceksiniz.