Kelebek Koltuk Takımları Modelleri

  • 12 Kasım 2013
  • Kelebek Koltuk Takımları Modelleri için yorumlar kapalı
  • 10.937 kez görüntülendi.
Kelebek Koltuk Takımları Modelleri

Kelebek mobilya üretim alanı geniş bir arazide bulunan hatta Türkiye de tek olan bir tesisi olmaktadır. Bir ev için gerekli olan her malzemeyi bulabileceğiniz ve her sezonda  yeni tasarımları ile beğenileri sunmaktadır. Çok eski bir geçmişi olmaktadır Kelebek mobilyanın. 1935 yıllarında adımlarını atmış olmasına rağmen 1986 yıllarında ise mobilya sektörü ile Türkiye piyasasına adını duyurmuş olmaktadır. 77 yılını 2014 sezonunda kutlamış olacaktır. Kelebek markası kalitesinden ve geçmişinden dolayı çoğu kişi tarafından bilinen bir marka olmaktadır. Kelebek markasının ürün yelpazesi çok fazla olmaktadır. Durum bu şekilde olunca da koltuk takımları ile de dikkatleri çekmeyi başarmış olmaktadır. koltuk seçimleri aslında evlerde olan en önemli seçimler arasında kesinlikle yer almış olmaktadır. Bütün gün üzerinde oturulan ve aynı zamanda oturulmasının yanında rahat olması da çok önemli olmaktadır. kelebek markası koltuk takımı modellerinden olan köşe koltuk takımları şıklıkları ile son dönemlerin en beğenilen koltuk modeli arasında yer almaktadır.

Beyaz olan koltuk takımı modelinde yastık detayları ile renkli olması koltuk modeline çok renk katmış olmaktadır. Beyaz renk son dönemlerin en gözde modalarından olmaktadır. Durum bu şekilde olunca da bütün evlerde hemen hemen bütün modeller ile karşılaşmaktayız. kelebek koltuk takımlarından çok rahat olan bir modelde krem renk üzerinde kahve tonlarında kare kare desenlerin olduğu çok güzel bir koltuk modeli olmaktadır.

Resimleri Büyük görebilmek İçin Resmin Üzerine tıklayınız

Koyu renkleri sevenlerin tercihlerinden olacak olan koyu kahverengi olan kelebek koltuk takımı modeli ilede çok dikkat çekici olmaktadır. Açık renk yastık detayları ile de kesinlikle beğenileri kazanmış olmaktadır. kırmızı ve siyah rengin birbiri ile uyumunu yansıtacak olan kelebek koltuk takımı modeli ile evlerinizde bir uyum içersin de olacağınız çok özel tasarımlar ile dikkatleri kesinlikle çekmiş olacaktır. Klasik koltuk takımlarından krem renk olan ve bacakları beyaz olarak tamamlanmış koltuk takımı aslında hem klasik hemde modern bir koltuk takımı modeli ile dikkat çekici olmayı başarmış olmaktadır. Renkli olan koltuk modelleri renklerin birbiri ile uyumlarını yansıtacak çok şık tasarımlar olmaktadır. Yeşil renkli olan ve yastık detayı desenli olan berjer detayı ise çiçek desenli olan çok şık duran ve kullanışlı bir kelebek koltuk takımı ile her zaman beğenileri kullanmış olmaktadır. Kelebek koltuk takımı modelleri ile her zaman beğenileri kazanmayı başarmış olmaktadır. Kelebek mobilya koltuk takımı modellerinden kesinlikle beğenileri kazanmış olmaktadır.