İstikbal Bebek Koltuk Modelleri

  • 18 Aralık 2014
  • İstikbal Bebek Koltuk Modelleri için yorumlar kapalı
  • 6.876 kez görüntülendi.
İstikbal Bebek Koltuk Modelleri

İstikbal uzun zamandır mobilya sektöründe sağlam adımlarla ilerleyen ve her geçen gün ürün konseptini genişleten ürünleri ile her dönem adından söz ettiren firmalar arasında yer alıyor. İstikbal yeni konsept ürünleri arasında şirin mi şirin birbirinden güzel annelerin gönlünde taht kuran ve çocukların odalarında vazgeçilmez koltukları ilede büyük ilgi ve beğeni toplayan marka yine tasarladığı mini koltuk konsepti ile beğeni ve günümüz ihtiyaçlarına çözüm üretiyor.Miniklerin gönlünde taht kuracak mini koltuklar ve takımları şimdiden çok ilgi görüyor.Minik koltuk takımlarını açılır ve kapanır ve tekli olarak tasarlayan marka bebekler için önce koltuk sonrasın da ise yatak olabiliyor.Kız ve erkekler için farklı renk ve desen kullanan marka bebek ve kızlara özel çizgi filim kahramanlarını unutmamış.İstikbal tasarladığı yeni modellerde miniklerin renkli dünyasına ışık tutacak küçükler için renkleri canlı kullanan marka bebek ürünleri ile konsept oluşturmayı hedeflemiş ve odaları tamamlayan parçalar halinde durmasını sağlayacak tasarımlara imza atmış.İstikbal bebek koltuk modelleri arasında takımlar ve tekli koltuk ve kanepelerden oluşturduğu seri içinde birden çok renk ve model seçeneğine yer vermiş.İstikbal erkek bebek odalarının vazgeçilmez rengi mavi kullandığı takımda miniklerin gözünü yormayan mavinin açık tonlarını tercih ederken tekli koltuklarda mavi tonu canlı kullanmayı tercih etmiş.

Minik kız bebekleri içinde açık top pembeyi tercih eden ve yatak odaları için göz almayan ve teklilerde yine kız çocuklar için canlı renkleri tercih etmiş. İstikbal smiley koltuk takımı birden fazla kullandığı canlı renklerin olduğu gülen yüz koltuk modeli hem kız çocuk ve hem de erkek çocuk odalarında kullanılabilecek renklerde veya iki farlı renkle kombin oluşturulabilecek seçenekler sunulmuş. İstikbal erkek çocukların tutkusu olan arabayı da unutmamış speed koltuk modeli ile erkek çocuk odaları tamamlayan koltuk modelleri arasında yer alan ürünlerden sadece biri.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.


Erkek çocuk odaları için minik koltuk tasarımı taksi modeli ilede tercih edebilirsiniz sarı rengi ile canlılığı çocuk odalarına ayrı bir hava katacak. İstikbal fonksiyonel koltuk takımı modelleri tek tek satılabildiği gibi takım halinde de bebek odalarınızda yer verebilirsiniz bebeğinizi artık beşikte yatırmıyorsanız ideal bir seçim olacaktır yüksek olmaması sayesinde düşme tehlikesini de ortadan kaldırmış olacaksınız.Point bebek koltugu renkleri ilede canlı ve hem kız hemde erkeke çocuk odaları için kombin yapmanız kolay ve renkleri birbine uygulamanız kolay olacaktır.Bebek ürünleri arasında istikbal yeni ürünleri ile kombin yapabileceğiniz koltuklarıda göz atmanız ve bebeğiniz için ihtiyacı olan ürünleri tercih etmeniz için istikbale uğramayı ihmal etmeyin. Miniklerin Dünyası İstikballe Renklenecek.