Çilek Bebek Odası Takımları Modelleri

  • 30 Ağustos 2014
  • Çilek Bebek Odası Takımları Modelleri için yorumlar kapalı
  • 9.456 kez görüntülendi.
Çilek Bebek Odası Takımları Modelleri

çilek markası 1995 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Çocukların, bebeklerin ve gençlerin hayallerini gerçekleştirmek için kurulmuş firmadır. çilek en iyiye en güzele ulaşması için son teknoloji ile kurulmuştur. bir bebek güvenliği için her detay düşünülmektedir. dünya çapında adını duyurmuş bir marka çilek markasıdır. Çilek memnun müşteri ile reklamını çok iyi yapmaktadır. Kaliteden vazgeçmeden birbirinden farklı bebek odası tasarımları ile beğenileri kazanmayı başarmış yeni sezon ürünleri ile bebekleriniz rahatlıkla yatacaktır. Erkek bebekler için tasarlanmış olan pastel renkte bebek odası modeli aynı zamanda mavi ayı detayları ile kombinlenen çok şık ve kullanışlı bir bebek odasıdır. Bir dal üzerinde bakan ayı detayı çok şirin durmaktadır. En çok tercih edilen bebek odası takımlarından baby cotton bebek odası ise sade beyaz olmasının yanında aynı zamanda üzerinde gri renkte inek detayları ile hareket katılmaktadır.

Çilek bebek odasında aslında hem kız hemde erkek bebek için kullanılan çok gösterişli daha çok klasik mobilyayı andıran bebek odası ister tek renk olan isterseniz de koyu sarı detaylar ile tamamlanan bebek odası takımı ile ilgi çekmektedir. 2014 bebek odası takımı natura serisi ise beyaz olan bebek odası ise ahşap detaylar ile tamamlanmış ve hareket katmıştır. Emzirme sandalye detayı olması bu bebek odası takımına farklı bir hava katmıştır. Kızlarınız genellikle prenses diye severiz prenses ve peri resimleri olan çilek bebek odası takımları hemde aynı zamanda pembe renklerin hakim olduğu çok güzel bir bebek odası takımıdır. Safari bebek odası çok fazla tercih edilen bir bebek odasıdır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Üzerinde hayvan figürleri olan bir bebeğin ilgisini çekecek olan herşeyin olduğu çok güzel bir bebek odasıdır. Perde detayı ile tamamlanmış komple bir bebek odası takımıdır. Erkek bebekler genellikle daha çok erkeksi fiğürler tamamlarken kız bebekler ise kesinlikle daha sempatik daha şirin detaylar ile tamamlanmıştır. Çilek markası bebek odası takımlarında adını ıspatlamış ve her anne adayının dikkatini çeken ve beğenilen ürün yelpazesi ile ilgileri üzerine toplamaktadır. Çilek markasının en güzel yanı ise komple bir set olmasıdır. Perde ve ışık gibi bir çok aksesuarı barındırmaktadır. Biri birinden farklı modellerde çok güzel çilek markası bebek odası takımları kesinlikle inceleyerek bebeklerinize huzur dolu geceler yaşatabilirsiniz.