Kadın Moda

Dekoratif Yapay Çiçek Modelleri

20.01.2015
12.193
Dekoratif Yapay Çiçek Modelleri

Yeni ev dizenler tamamlayıcı aksesuarlarla evlerini bir bütün halinde görünecek dekoratif ev yardımcı ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Dekoratif ürünler arasında yer alan yapay çiçek modelleri ile odalarınızı renk katın. Bir çok marka yapay çiçek modelleri ile ev dekorasyonu koleksiyonlarında bulundurmaya başladı. Ev dizaynı için önemli dekoratif aksesuarlardan olan yapay çiçek modelleri yeni sezon renkleri ile evlerinizi tamamlamaya geliyor. Salon dekoratif yapay çiçek modelleri arasında kır çiçek modelleri doğal görünüm kazandırılmış ve renk seçimi ile doğadaki haliyle odalarınıza konuk olmuş. Doğal yapay çiçek arayanlar için turuncu kır çiçekleri harika bir seçim olacaktır. Saflığı simgeleyen beyaz renk yapay çiçek modelleri oldukça fazla modelde karşımıza çıkıyor. Dantel görünümlü vazo ve beyaz gül kullanılmış yapay dekoratif vazo ile gül kombini biev farkı ile odalarınıza beyazın ve gülün şıklığını yansıtacak. Farklı yapay çiçek tasarımı arayanlar için saksı içinde alt buket ve uzun sapın ardından tekrarlanan çiçek buketi modeli ile renkli ve canlı duran model yeni sezon yapay çiçek modelleri arasında bulunuyor. Odalarda köşe boşlukları için yapay çiçek modeli arayanlara hasır sepet ve bahar çiçekleri ile doldurulmuş rengarenk çiçek demeti hazırlanmış.

Yapay dekoratif çiçek modelleri arasında pembe renk orkide modeli yatak odası dekorasyonunu tamamlamak için kullanabilecekleri harika yapay çiçekler arasında. Yapay çiçekleri renklendiren tasarımcılar bereket narlarını yapay çiçeklerle hareket katmış ve farklı bir görüntü elde etmişler. Kırmızı gül demeti ile fincanları dolduran yapay çiçek modeli mutfak dekorasyonu için harika bir model oluşturulmuş. Mutfak dekorasyonu için ayrı bir yapay çiçek modeli ise uzun desenli saksı ile kombin yapılmış küçük menekşe renkli çiçek motifleri ile oluşturulmuş dekoratif saksı modeli mutfaklarda köşelerde çok harika duracak yapay çiçek modelleri arasında yer alıyor. İyi bir dekorasyon için iyi seçimler gerekir. Odalarınız için dekoratif yapay çiçek modeli seçimi yaparken yıkanabilir malzemeden yapılmış ve oluşturulmuş modelin orijinal olarak ne kadar süre kalacağını bilmeniz önemli olacaktır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yapay çiçek modellerinde seramik vazo modelleri ile kombin yapılmış bahar dalları ile bütünleşen yapay çiçek modeli kırmızı, beyaz ve mor renklerin harmanı ve uzun saplarla yapılmış çiçekleri seramik vazo ile salon köşelerinizi dolduran harika yapay çiçek modelleri arasında yer alıyor. Yapay çiçek modelleri içinde yeni sezon modeller içinde bulunda saksı içinde uzun saplardan oluşturulmuş top açmış gül tek renk ve yapraksız modeli sadeliği ve şıklığı bir arada arayanlar için oluşturulmuş modeller arasında yer alıyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.