Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri

  • 17 Mart 2020
  • Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri için yorumlar kapalı
  • 3.261 kez görüntülendi.
Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri
Ev deyince insanın ilk ; dış hayattan ilişkisini kesip de mutlu ve dingin bir hayat sürmek isteyeceği mekan aklına gelir. Bu dinginliği salonda, yatak odasında yada evinizin istediğiniz her hangi bir bölümünde gerçekleştirebilirsiniz. Biz sizler için dingin, sakin, zevkli ve minimal tasarımları bir arada sunan Doğtaş mobilya koltuk takımlarını incelemek isteriz. Kuruluşu neredeyse cumhuriyet yıllarına dayanan Kelebek mobilya ile 2012 yılında bir araya geldiler. Doğtaş kelebek mobilya ltd.sti.ünvanı ile hem ihracat hem ithalatta geniş bir kesime hitap ediyorlar. Hem klasik hem modern çizgileri dengeli bir şekilde bir arada koltuk gruplarınada yansıtmayı başarmışlar. Sadece ihtiyacınız olan eşyalar ile yaşamalı sloganı ile kendilerine yaşama alanı için krem ve doğanın rengi yeşili bir arada kullanarak huzurlu evler sunuyorlar. Doğa ile yaşamak hem insanı dinlendirir hemde ruhunuzu doyurmanıza yardımcı olur. Yada ruhunuz bir deniz kenarında mı? Sizler için sırt kısmı istiridye kabuğuna benzetilmiş koltuk grubu denizden vazgeçemeyenler ve denizi evinde yaşamak isteyenler için. Sırt kısmında yer alan boğumlar bel bölgenize masaj yapar etkiye sahip olacaktır. Denizin tüm renklerinin berraklığı ve saflığını evinizin tüm köşesinde yaşamak isterseniz ev grubu konseptinden esinlenerek tasarımcının uygun gördüğü diğer parçalar ile evinizi zenginleştirebilirsiniz.

Görkemin yeni adı Chester takımlar. Bu takımlarda renk ve kumaşın yanı sıra biraz daha şık ve havalı olamak isteyen evlere sunulmuş bir grup. Renk seçimini kendinizin yapıyor oluşu tarzınızı dahada güçlü bir halde kullanacağınızın göstergesi. Cheester koltuk takımına benzeyen yalnız kollarındaki kapitone form verilmiş dikişler ile farkını ortaya koyan haki renk koltuk takımı hem rahat hemde şık bir görüntü ortaya koyuyor. Hem modern hem hem klasik tarz arayanlar için uygun bir seçenek. Duruşu itibari ile yuvarlak hatlara sahip oluşu koltuk takımını daha sakin bir grup konumuna getiriyor. Yada daha sade daha natural bir koltuk takımı düşünüyor iseniz evinizin havasını değiştirecek Haki, vizon, kahve, bej tonlarını tercih edebilirsiniz. Bu renkler hem uzun yıllar kullanma olanağı sağlar hemde rengi itibari ile modası hiç geçmeyecek tonlardan diyebiliriz. Seçimini kolay temizlenen kumaşlardan yana yapar iseniz sizinle anılar biriktirmeye hazır oldukları kesin. Yada yerden yüksek ayaklı sade koltuk gruplarına farklı renk ve desende tasarım yastıklar kullanarak bulunduğunuz ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Farklı geometrik desen yastıklar ile daha spor daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Renk olarak indigo, mat bordo yada haki tonları daha farklılık oluşturmanızı sağlayacaktır.

Küçük veya büyük salonlar ve oturma odaları içinde her tarza uygun bir seçenek mevcut. Küçük odalara mini köşe takımları mevcut iken büyük odalar içinde büyük puf ve berjerli köşe takımları mevcut. Zevkinize göre puf yada berjeri farklı ton yada farklı kumaştan yana da kullanabilirsiniz. Eğer bohem tarzınızı dışarı yansıtmak istiyosanız duvar renginizi yada duvar kağıtlarını tarzınıza uygun belirleyebilirsiniz. Yada enerjik kişiliğinize uygun tarzda canlı bir ev hayal ederek koltuk takımınızı da renginize uygun seçebilirsiniz. Yada sadeliğinizi ekru bej tonları yada pudra tonları ile bir araya getirebilirsiniz. Doğtaş tasarım koltuk takımlarına özel ayaklar ile her tarzda farklı bir ayak kullanmayı denemiş. En önemlisi mümkün olduğunca sade olan ağaç ayaklar yerden yüksekliği sayesinde temizlik olanağı sağlıyor. Eğer odalarınıza köşe takımının sığmayacağını düşünüyor iseniz başlık yada kolluk kısmının olmadığı ürünleride deneyebilirsiniz.