Bayan Şifon Gömlek Modelleri

  • 28 Şubat 2014
  • Bayan Şifon Gömlek Modelleri için yorumlar kapalı
  • 9.507 kez görüntülendi.
Bayan Şifon Gömlek Modelleri

Sizlerin de her bayan gibi yeni açılacak sezonda şıklığı bulabilmeniz ve size özel bir güzellik sergilemeniz amacı ile mükemmellik içerisinde hazırlanan bayan şifon gömlek modellerini tercih etme zamanı geldi diyebiliriz. Şifon kumaşlar ile artık her çeşit istenilen kıyafetler tasarlanmaktadır. Bunlar elbiseler pantolonlar olduğu gibi gömlekler de tasarlamayı ihmal etmemişlerdir. Bu sayede de bu şifon gömlekleri tercih eden hanımlar kendilerini daha rahat hissedebilecekleri gibi tarzlarına ve zevklerine hitap ettiğini anlayacak ve seçimlerinde yer vermek zorunda kalacaklardır. Çünkü bu sezonda da çok iddialı bir şekilde ve zengin katologlardan oluşan modeller ile bayanların karşısına çıkmaya hazır olarak görebilirsiniz. Zaten şifon kumaş demek hem rahatlık hem de şıklık  ifadeleri ile özdeşlemesinden dolayı seçmemek gibi bir nedeniniz olmayacaktır. Her sezon farklı renkler de uygulanan ve farkı yaratmayı başaran şifon gömlekler sizleri de bu sezonda yalnız bırakmayacaktır. Bu sayede de tasarlamış olduğunuz hoş ve şık kombinlerinize ayrıcalıklı görünümler kazandırarak asla vazgeçemeyeceğiniz gömlek modellerinden olacaktır. Birbirinden farklı olmasının nedeni ise verilen stil ve uygulanan modelin hepsinde apayrı şekilde dizayn edilmesinden olmaktadır.

Çünkü bazı gömlekler ya fırfırlar ile zenginleştirilerek gösterişi yakalamış yada aksesuarlar ile süslenmesi sonucunda göze çarpacak bir güzellik ile sonlandırılmış olduğunu göreceksiniz. Ayrıca mesele bu şifon gömlekleri hangi kumaş çeşidi olursa olsun mutlaka ahengi yakalama şansını da sizlere verecektir. Örneğin bunlar bir kot pantolon olabileceği gibi kumaş pantolonlar etekler veya farklı kıyafetler ile kombin yaratmak çok kolay bir hale gelecektir. Ayrıca model itibari ile genelinde düz ve tek renk olarak tasarlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bu nedenle de renk uyumu gibi bir sorun ile karşılaşmadan rahat bir şekilde dizayn etme fırsatını da sunması kaçınılmaz olacaktır. Mesela düz ve tek renkten oluşan bir şifon gömlek düşünmüyorsanız bunun da çözümünü bulmuşlardır. Mesela desenler ile adeta gömleklere hayat vermeyi başararak desenler sayesinde sizlerin değişimi bulmanıza olanak sağlamışlardır. Yani desen açısından hiç bir sıkıntı yaşamadan ve desenlerin çok çeşitli olmasından dolayı muhakkak ki size ve imajınıza hitap eden bir şifon gömlek ile karşı karşıya gelebileceksiniz. Ayrıca ağır modeller elde edilmek amacı ile şifon renginde dantel güpürlerinden de kullanmayı kusursuzca başarmışlar ve modele hoş şıklık içinde görünmesine yardımcı olmuşlardır. Bir çok özelliği sadece bir şifon gömlek te bulmanız sizlerin de hem seçmenize olanak verecek hem de kusursuzluğa imzanızı atmış olacaksınız.