Batik Yazlık Bayan Etek Modelleri

  • 12 Mayıs 2014
  • Batik Yazlık Bayan Etek Modelleri için yorumlar kapalı
  • 4.965 kez görüntülendi.
Batik Yazlık Bayan Etek Modelleri

Yaz mevsimi gelince hanımların en çok tercih yapmakta olduğu bayan giyim stillerini eteklerden oluştuğunu görmekteyiz. Ama seçilen bu eteklerin her birin de şıklık görmek istediğimizden dolayı olsa gerek tanınmış markalardan ve özel etek kesimlerden olmasını arzu ederiz. İşte bu sebeplerden dolayı tek doğru seçim olarak batik yazlık bayan etek modellerini göreceksiniz. Çünkü ister mini etek ister uzun veya asimetrik kesimlerden oluşan harika yalık etekleri zevkli ve seçici hanımlara sunduğu gibi batiğin yarattığı şıklıktan da yararlanmış olacaksınız. En çok ağırlık verilen modeller ise desenler ile hazırlanmıştır. Nedeni ise hem yaz sezonu olması hem  de hanımları rengarenk ve yaza özgü etekler ile bulundurmak istemesidir. Desenleri ise ilk önce zevklere hitap ettiği gibi gözlere de estetik güzellik kazandırmasından dolayı mutlaka kendiniz ile uyum sağlayacak bir stili bulabilecek ve artık ve bu batik etekleri ile gün içerisinde rahatlığı üzeriniz de hissedebileceksiniz. Bel kısımlarında bazen lastik beller kullanılmakta olup bazıların da ise kemer yerleri belirginleştirilerek tamamlanmıştır. Ama bu kemerleri ya kendinden hazır elde edilen kemer ile kullanabileceğiniz gibi kendi ve eteğin modelin uyumuna hitap edecek bayan kemerleri sayesinde zengin görünümlere kavuşturabilirsiniz.

Ayrıca uzun ve kloş kesim kullanılan etekler de zaten rahatlığı kesinlikle bulacağınızdan dolayı bu yaz sezonunu batik yazlık etekleri sayesinde zevkinizce geçireceğiniz gibi rahatlığıda bir o kadar hissetme imkanın yakalayacaksınız. Desenlerden örnek verecek olursak çiçeklerden oluşan şal desenler çizgi desenler gibi ön planda görülen desenleri de sıkça göreceksiniz. Farklı desenleri de hatırlanmış olması sayesinde farklı etekleri de sunmayı başarmıştır. Mini ve dar eteklerden olan stillerde ise tek renklere öncelik tanınmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Çünkü bu tarzdan oluşan modeller tek renk kullanılması sayesinde hem ağır görünüm kazanmakta hem de istendiği zaman abiye etek olma özelliği taşımasından dolayı bu şekilde de tercihlerde de bulunabileceksiniz. Kısacası hazırlanan her modeli isteğiniz doğrultuda rahatlıkla kombin yapabilme ve kullanma şansını her daim elleriniz de bulundura bileceksiniz. Ayrıca bu kadar çok imkan ve fırsat sunması kıyafet açısından da sizlerin şık kombinler yaratmasına yardımcı olabileceği gibi her etek stil ile değişikliği yansıtabileceksiniz. Yani kalite bakımından sorun ile karşılaşmadan ve zevkinizce giyme şansını yakalayacağınız başka bir etek modeli bulamayacaksınız.