Adil Işık Bayan Kaban Modelleri

  • 24 Eylül 2014
  • Adil Işık Bayan Kaban Modelleri için yorumlar kapalı
  • 8.238 kez görüntülendi.
Adil Işık Bayan Kaban Modelleri

Adil ışık sonbahar kış sezonu ile gene dikkatleri çekmektedir. Birbirinden farklı modellerde olan modern tasarımlar beğenileri kazanmaya devam etmektedir. Sizler ile sonbahar aylarında kış aylarına az kalmışken hazırlık yapacak bayanlar için paylaşmaktayız. Kabanlar bayanların şıklığını gösteren bir detaydır. Bayanlar ne kadar şık oldukları kullandıkları mont modelleri ve kaban modelleri ile belli olur. Aslında her zaman kullandıkları çok güzle modellerdir. Günlük yaşantılarında hatta çalışırken bile rahatlıkla kullandıkları kaban modellerine adil ışık markası gene bayanlar yardımcı olarak mont modelleri ile dikkat çekmektedir. Yeni sezonda kesimleri ve renkleri ile ilgi çeken çok güzel kaban modelleri olmaktadır. Adil ışık mağazaları her alışveriş merkezinde bulunan hatta mağazaları olmasa bile parakende olarak ürünlerini satan mağazalarda aradıklarınızı bulabilirsiniz. Sadeliği seven bayanlar sade beyaz olan ve yaka detayları olan önden tek düğme olmasına rağmen kenarlarında olan kaban kumaşından düğmeler sayesinde hareket katılmış çok kullanışlı bir kaban modelidir. Adil ışık düz kesim ve spor bir çizgi olan üzerinde olan parlaklıklar ile ve düz kesimli olması ile spor bir çizgi ile beğenileri kazanmaktadır. Önden göstermelik olan cep detayları ile hareket katılmaktadır.

Bordo olan kesimleri daha klasik ve aynı zamanda gümüş renk minik çiçek detayları ile hareket katılmış çok kullanışlı bir adil ışık kaban tasarımı ile dikkat çekmektedir. Adil ışık tasarımlarından olan üzeri koyu gir ve alt detayı siyah şişme mont tarzında olmuş hem klasik hemde spor çizgiler taşıyan çok kullanışlı bir adil ışık tasarımlarından oluşan çok kullanışlı bir kaban tasarımıdır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Çalışan bayanlar kesinlikle adil ışık tasarımları ile her sabah işe giderken ne giyicem derdini ortadan kaldıracaktır. Koyu gir olan düz kesimli ve bol kaban modeli etek uçları siyah deri tamamlanmış modern tasarımlardır. Kırmızı ve siyah kareli olan kısa bayan kaban modeli bel detayında bağlama detayı olan ve spor bir kaban modelidir. Günlük yaşantınızda kullanılacak yeni sezon modelleri arasında yer alınmaktadır. kırmızı kadının şıklığını ve havasını göstermektedir. Kırmızı olan ve yaka detayı dökümlü olan kaban modeli siyah kemer detayı ile tamamlanmış çok hava katılmış modern tasarımdır. Mor uzun kemerli olan adil  ışık bayan kaban modeli yaka detayı ise siyah kürklü olması ile çok havalı bir kaban tasarımı beğenileri kazanmaktadır. Güzel bir akşam yemeğinde kullanılacak olan yeni sezon modellerinden olacaktır.