Sirke İle Doğal Ev Temizlik Formülleri

  • 05 Ağustos 2015
  • Sirke İle Doğal Ev Temizlik Formülleri için yorumlar kapalı
  • 4.695 kez görüntülendi.
Sirke İle Doğal Ev Temizlik Formülleri

Evde temizlik yapmanın doğal yollarını arayanlardansanız doğru yerdesiniz. Evde temizlik yapmak için kimyasal malzemelere duyarlı ve hassas bir cildiniz var ise,astım bronşit hastalığını sık olarak yaşıyor, sünizitleriniz kolayca tıkanıyor, kokuya duyarlı burun, gözleriniz aşırı asitten yanıyor mu? Bu saydıklarımı arasından her hangi bir sorun sizde ve aile bireylerinden bir kaçı veya birisinde var ise artık kimyasal temizlik kullanmak istemeyen ve uzak duranlar listesine sizde buyurun. Kimyasal temizlik malzemeleri kullanmak istemeyenler sadece kendileri için değil aynı zamanda doğal ekolojik denğenin korunması için katkıda bulunmuş oluyorlar. Temizlik yapmak her kadın için zahmetli zor ve çıkmayan lekeler tıkalı lavabolar ve tabiki kullandığımız elektronik ev yardımcı ürünler sıkça karşılaştığımız sorunların yanında günlük olarak mutlaka yaptığımız temizlik için işte doğal tarifler. Sirke elma ve üzümden yapılan harika bir üründür evde yemeklerde, turşu yapımında, çocuklar ateşlendiğinde, ve tabiki temizlikte sıkça kullandığımız ürünlerin arasında bulunuyor.

Sirke ile yapılacak ev temizlik için bilgi aktarmadan önce demeliyim dedim ve cam sildim erkan beyin tarifini kullanarak ve sonuç gerçekten mükemmel biraz koku kaldı ama çok uzun sürmeden oda gitti geriye pırıl, pırıl kalan camlar oldu. Sirke ile yapılacak bir çok ev temizlik fikri var aklınızda bulunsun alışverişte bir tane bile olsa sirke almayı unutmayın ne zaman lavabo tıkanır belli mi olur

Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.

Hanımların eli ayağı olan çamaşır makinelerini kirecin temizlemenin oldukça maliyeti düşük pratik bir çözümü var işte size sirke ile hazırlayacağınız harika bir öneri yapmakta veya yapmamakta serbestiniz bizden söylemesi. Sık, sık tıkanan lavabolara çok küçük bir işlemle hem temizlemek ve aynı zamanda tıkanıklığı gidermek için uygulayacağınız pratik bir çözüm. Duvar ve cam temizliğini pratik olarak ekolojik olarak temizlemek istiyorsanız eski yöntemlere sizde başvurmak istiyorsanız işte ünlü Erkan beyden iki ayrı tarif aynı zamanda pratik bilgileri bizlerle paylaşıyor.