Peçete Katlama Modelleri Ve Katlanış Anlatımları

  • 05 Eylül 2015
  • Peçete Katlama Modelleri Ve Katlanış Anlatımları için yorumlar kapalı
  • 14.846 kez görüntülendi.
Peçete Katlama Modelleri  Ve Katlanış Anlatımları

Sofralar artık öyle sade falan değil günümüzde: Sofralarda özenle hazırlanmış masalarda büyük bir iştahla tüketiliyor yemekler iyide yapılıyor zengin mutfağımızın yanında eşlik eden masa düzenleri karşılıyor bizleri. Evlerde daha çok zaman ayıran hanımlar ve ev düzeni konusunda titizlik gösterenler sofrayı ayrı bir itina ile kuruyorlar. İşte bugünkü size yardımcı olacak konum ise sofraların olmazsa olmazları içinde bulunan birbiriden farklı katlama sanatı ile hazırlanmış peçeteler. Peçeteler masalarda düzeni şıklığı ve görselliği artıran yemek sunumunu daha çok neşe katan parçalar halinde oluyor. Gittiğiniz restaurant da görürüz soralar kusursuz bir şekilde hazır ve nazırdır sora düzenine eşlik edecek her şey düşünülmüştür sizlerde evde bunu çok basit şekillerde sağlayabilirsiniz. Hepimizin bildiği ama bunu peçetelerde nasıl durduğunu görünce sizinde çok beğeneceğiniz bir model ile karşılaştım. İlgimi çeken bir model olduğu için sizlerle paylaşmak istedim gemi şeklinde katlanmış peçete modelini çocuklar için hazırlayabilirsiniz diş buğdayı, doğum günü, mevlütü, arkadaşları ile geçireceği sofralarda hazırlayabilirsiniz bu onları çok memnun edecektir anneleri.

Romantizm biz kadınların ruhunda vardır işte ona eşlik edecek gül şeklinde katlama modeli, kalp şeklinde katlama modelleri özel gecelerinizde masalarınızda hazırlayabilirsiniz. Diğer modellerde birbirinde şık katlama teknikleri var ben olabildiğince kolay ama görünüm olarak oldukça modern duran modelleri sizler için tercih ettim umarım sizinde aradığınız modeller içindedir. Üç bölümlü peçete katlama modeli basit yapılan modeller arasında yerini alıyor sizde evnizide arkadaşlarınızla günlerde ve toplantılarınız için haz ırlayabilirisiniz daha özenli olacak model basit olarak sunum yapmak istemeyenler için.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Hepimiz misafir kabul ederiz ama daha özenli bir şekilde sofra kurmak istiyorsanız işte bu peçete katlama sanatına göz atmalısınız. Anlatımlı peçete model uygulaması size sofranızı daha modern görüntüsü için bir adım daha etkili olacaktır peçeteleriniz için küçük bir tiyo daha vermek istiyorum canlı renkler soralar da daha ağır duracağı için masa servis örtüsünü ve rengini ona göre seçim yapın. Evet hanımlar en çok bu modeli uygulamasını beğendim anlatım İngilizce olmasına rağmen yapılışını anlamak zorda değil yapılış tekniği basit olduğu kadar ortaya çıkan sonuç harika bu katlama sanatı başka şeyler içinde kullanılabilir ayrıca.