H&M Bayan Takı Modelleri

  • 26 Eylül 2014
  • H&M Bayan Takı Modelleri için yorumlar kapalı
  • 5.845 kez görüntülendi.
H&M Bayan Takı Modelleri

Takı olmadan asla olmaz diyenler için h&m takı modelleri şıklıkları ve modern yapıları ile ilgi çekmektedir. Takılar bayanların havasına hava katan çok özel tasarımlardır. Her kıyafet ile kombinlenecek olan çok çeşitli takı örnekleri olmaktadır. Takılar kullanım yerine göre farklılık gösteren çok çeşitli tasarımlardır. Kolye modelleri sade bir elbiseye bile hava katabilir. Özel günlerde ve günlük yaşantınızda kullanılan takı örnekleri olmaktadır. Taşlı olan kolye takıları özel gecenizde sade bir elbise modeline bile rahatlıkla hava katabilir ve modern durabilir. Taşlı olan kolye tasarımları şıklıkları ile göz kamaştırıcı bir güzelliği ortaya koyabilir. Pembe taşlı olan kolye modeli 2014 sezonunda çok modern olan sankı bakıldığına pembe taşlı yaprakların bir arada kullanılmış olduğu çok modern bir kolye tasarımdır. İnci seven bayanlar sarı metal ortasında büyük ve küçük incilerin kombine edildiği çok kullanışlı ve modern olan kolye tasarımıdır. Özellikle siyah bir elbise ile birlikte kullanıldığında çok hava katan modern bir tasarımı sizler ile paylaşmaktadır.

Katlı olan kolye tasarımlarından üç katlı şekilde olan kolye modeli kahverengi siyah ve çok yeşil taşların kat kat şekilde kombine edildiği aslında üç farklı renkli kıyafet ile bile kullanabileceğiniz bir kolye tasarımıdır. H&M tasarımlarında antika görünümlü metal ve mavi taşların kullanıldığı kolye tasarımı parlak yapısı ile dikkat çeken çok havalı bir bayan kolye modelidir. Bakıldığında dekoratif bir avize gibi görünen mor ve krem renkli taşların kullanıldığı çok havalı ve salkımlı olan küpe modeli kesinlikle dikkat çekici güzellikte olan çok modern bir tasarımdır. Direk dikkat çekecek olan ve modern tasarımdır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Metal sevenler katlı metal bayan kolye modeli kolye ucu olarak kanat detayı kullanılmış ve parlak taş detayları ile hava katan çok şık bir kolye tasarımıdır. H&M takı tasarımlarında siyah bir elbise için yakanızı kapatacak şekilde olan büyük siyah taşlı kolye modeli boynunuzu tamamen kaplayacak çok havalı bir kolye tasarımıdır. Tabiki takı örnekleri sadece kolye tasarımlarından oluşmamaktadır. Bileklik modellerinden olan siyah yaprak yaprak şekilde kombinlenmiş olan kalın bileklik modeli siyah taşlar ile süslenmesi bileklik modeline çok şıklık katan havalı bir tasarımdır. Günlük yaşantınızda bile kullanabileceğiniz üçgen siyah ve beyaz renklerin kullanıldığı küpe modeli çok şık olan modern bir tasarımdır. Çalışan bayanların bile rahatlıkla kullanacağı yeni sezon tasarımları arasında kesinlikle yer almaktadır. Büyük mavi taşlar ile tasarlanmış ve aralarında olan beyaz parlak taşlar ışıltı katmış çok havalı bir küpe modeli H&M markasında sizlerin beğenisini kazanmayı başarmış modellerdir.