Kadın Moda

Saksıları Dekoratif Olarak Nasıl Süslenir Ve Yenilenir

Saksıları Dekoratif Olarak Nasıl Süslenir Ve Yenilenir

Hayatımızda vazgeçilmez olan toprağı ve taze kokuları ile evlerimizi ve bahçelerimizi şenlendiren renklendiren, canlılık katan varlıklar olan çiçekler sevmeyenimiz yoktur bazıları belki kokusuna alerjisi varsa bilmiyorum duygusuz olmak lazım çiçekleri sevmemek için. Çiçekler genellikle balkon, bahçe, mutfak salon dekorasyonu için tamamlayıcı parçalardır olduğu ortama kattığı atmosfer tüm odanın havasını değiştirir. Ama çocuk odalarında yeni doğan bebeklerden uzak tutulmalı canlı çiçekler bebekler için ne kadar az ise o kadar iyidir alerjileri varsa bunu anlamanız zaman alabilir buda bebeğinizin sağlığını olumsuz etkiler. Çiçekler hayatımıza neşe katar aslında renkleri kokusu ayrı bir güzeldir şimdi gelelim çiçeklerle evlerimizi nasıl daha havalı bir hal verebiliriz sorusuna. Evlerimize koyacağımız saksı çiçeklerini kendi evimize hava katmasını istiyorsak işte sizlerin ilgisini çekecek dantelden tutunda boya ile tasarlanmış birbirinden şirin saksı süsleme modellerine.

Saksılarınızı elinizin altında bir elbiseden söktüğünüz dantel parçalarını saksılarınızı süsleme de kullanabilirsiniz. Saksıları süslemenin tek yolu dantellerden geçmiyor olsa gerek atık kalan yün iplikleri değerlendirmenin diğer bir yolu da saksılarınıza kılı yapmak olabilir acaba saksılarda üşür mü ki Saksıları süslemek için taşları boyayıp silikon tabancası yardımı ile yapıştırabilirsiniz. Hepimizin elinin altında kırılan porselen tabaklarımız oluyordur bunları saksıların üstüne dağınız şekilde yerleştirebilirsiniz harika duracak bir fikir kırılmış ama üzülmeyin kırılınca farklı bir dekorasyon fikri oluyor yeter ki siz isteyin. Kağıtları veya bez parçalarını yapıştırarak yine evinizin köşelerini obje havasında taşıyabilirsiniz saksılarınızı. Anne olanlar her tarafta evlatlarını hatırlatan objelerle süslemeye bayılırlar sevgilerini perçinlemek anlamında görürüm bu davranışı bilmiyorum pisikologlar ne der bu duruma ama ben bu saksı üstüne yapıştırılmış fotoğrafları çok ama çok anlamlı buldum sizlerde tam not alacağını düşünüyorum.

Boyama tekniği kullanılarak süslenmiş yenilenmiş saksı modelini kim görmek istemez ki balkonunda veya bahçesinde ben isterim diyenler elinize fırçayı alma zamanı. Sprey boya ile saksıları kusursuz olarak boyamak çok basitmiş bu olayı el becerisi olmayanlar bile yapabilir sizce de öyle değil mi?

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.