Kadın Moda

Dekoratif Vazo Modelleri

27.04.2014
5.937
Dekoratif Vazo Modelleri

Her seçilecek aksesuarlardan mutlaka bir görünüm açısından dekoratifliği yansıtmasını isteriz. Özellikle salonlarda en çok yer alan vazoların da bu dekoratiflikten ve modernlikten yararlanması amacı ile dekoratif vazo modelleri salonlarda ve istenilen yerler de kullanılmaktadır. Mesela bu dekoratif vazoların içerisin de yer alan ve bambaşka güzelliğe sahip olan çiçekler ile donattığınız zaman daha muhteşem görünümleri salonlarınıza sunma şansını bulacaksınız. Zaten verilen şekillerin kusursuzluğu kadar mükemmelliği de içermesi seçimlerin klasik yönden değil bu tarzlardan ve modellerin oluşmasına olanak sağlamaktadır. Bu sebeplerden dolayı ise kullanılacak mekanlar da uygulanan dekorasyonların renklerine ahengi sağladığı sürece her zaman muhteşemlik yakalamak o oranda rahat olacaktır. Vazolara verilen şekillerin kusursuz olması adına en ince detayına kadar düşünülerek tasarlanması zaten muhteşem modellerin oluşmasına en büyük etken haline gelmiştir. Mesela hoşluğunun yanı sıra şık görünüm sergileyen ve şekil itibari ile farklılığı oluşturan stil de yaprak motifi olarak yapılmıştır. Bu yaprak şekli uzunca yapılarak iç kısmına çiçeklerin yerleştirilmiştir.

Ayrıca çiçeklerin renkleri olsun sergilediği nitelikler olsun her zaman muhteşemliği sunacağından dolayı bu dekoratif vazolardan seçim yapabileceksiniz. Başka tasarımlardan oluşan vazolar da ise rengarenk çizgiler yapılmış ve özelliği bulunan şekiller verilerek tamamlanmaya çalışılmıştır. Ama biraz uzun yapılan tasarımlar da öncelik işlemelere verilmiştir. mesela renkleri gümüş tonlarında seçilmiş ve şık şekilde bu vazoların üzerine uygulanarak sonlandırılmıştır. Kullanılabilecek yerler olarak geniş açıdan düşünebilirsiniz. Mesela salonlar da özel mekanlarda ofisler de ve iş yerlerinde olabileceği gibi dilediğiniz hemen hemen her yerde zevkinize tercihen modellerden kullanabileceksiniz. Bunların yanı sıra bu dekoratif vazoların seramiklerden porselenlerden ve camlardan yapılmış olması daha değerli olmalarına olasılık sağlamıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Artık bu kadar çok ve şık modellerden yapılması her zaman muhteşemliği yakalamasına ve kullanılan mekanların daha gözde görünmelerine yardımcı olmaktadır. Mesela masa üzerine sehpalar da dekorasyonlar da kullanılan nişlerin görünümlerine estetik güzellikler kazandırmak amacı ile seçerseniz. Ayrıca bunların tekli olarak hazırlanan modellerden yapıldığını gördüğünüz gibi üçlü veya daha farklı sayıda hazırlanmıştır. Bu fazlaca parçadan oluşan vazoları ya tek tek farklı yerlere ilave edeceksiniz yada bir arada ve muntazam şekilde bütün haline gelecek şekilde dizayn edebileceksiniz. Yani seçme hakkı sizler de olabileceği gibi dizayn etme imkanını da ellerinizde bulunduracaksınız. Kısacası dekorasyonlara şıklık adına katkıda bulunmak amacı ile dilediğiniz şekilde ve uyumu sağlayacak tarzda kullanacaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.