Kadın Moda

Sonbahar Gelinlerine Gelin Başındaki Son Trendler Ve Modelleri

09.10.2015
5.834
Sonbahar Gelinlerine Gelin Başındaki Son Trendler Ve  Modelleri

Son bahar gelini olacaklara işte akıllarda kalacak gelinliğinizin üstüne şıp diye oturacak gelin başı modellerimi arıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Sonbaharda gelin olmak ayrı bir güzeldir hele de yüzünüze gidecek bir bakır rengi veya omre saç renklerine sahipseniz. Sonbaharda düğün yapacak çiftlere yeni trend gelin saçı modellerini paylaşmaktan büyük bir keyif aldığımı belirtmeliyim. Bir çok trend hızlı değişir ama gelin saçı modelleri daha da hızlı bir trend ile değişiklik gösterebiliyor.Gelin saçı modelleri mevsimine göre trend kazanan modellere bürünüyor malumunuz ki artık sonbahar kış mevsiminin başlarındaydık soğuyan havada artık kıyafetlerimiz kadar saçlarımızı da yansıyor peki bu mevsimde nasıl saçlar yaptırılmalı. Gelin saçı modelleri için en son yapılan yenilikler neler? Gelin başı için yapacağınız model gelinlikten öncemi sonramı karar verilmeli. Gelinliğinizi seçtiniz veya seçmediniz mi hiç borun değil insanın yüzünü tamamlayacak bir gelin başı modeli varsa o zaman gerisi sürüklenip gelecektir. Yıllarca hatıralarınızda kalacak olan düğün fotoğraflarınızda kendinize olan güveninizi daha da güçlendirecek olan saçlarınızın bakımını boyasını renk seçimini yüzünüze ve ten renginize göre tercih ettiyseniz gelinliğinizi de beden ölçülerine göre yapmanız zor olmayacaktır. Düğünde her şeyin kusursuz olmasını istiyorsanız saç gelinlik ve aksesuar tercihini doğru kombin yapmalısınız.

Siz düğünü yapacağınız yeri de baz alarak en rahat edeceğiniz modern bir gelinlik, ve buna uygun gelin başı için önceden randevu almayı da unutmayın yaptıracağınız kuaförde mutlaka deneme modeli yaptırın bizimde tavsiye ettiğimiz gelin saçı modellerinden içinize sinenleri eleyin eleyin ve geriye kalan tercihlerinizi deneme olarak kendinize yaptırın bu sizin daha doğru karar vermenizi bir adım hızlandırırken aklınızda başka modelin kalma olasılığını da en aza indirecektir.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız.

Gelin saçı modelleri de eskiden topuzlar daha çok tercih edilir sanki olması gereken hep topuz muş gibi algi vardı günümüzde arkaya kadar uzanan saçlara takılan çiçekler yapılan modeller önü ayrı sırt kısmındaki örgü modeli ayrı bir saç sonbaharda da uygun olacak trend modellerden. Gelin başı modeli seçimlerinde arka toplamalı modellerde takılacak çiçekler olabilir ama bu modelleri yuvarlak yüzlü olanlar daha çok tercih etmeli. Ön ve arkaya doğru uzanan saç modelleri ile yaptıracağınız sade bir güzellik arayanlara ufak bir dokunuşla harika bir gelin başı seçimi olmuş olacaktır. Gelin başı modelleri de sadelikten yana tercih edecekler abartıya gerek olmadığını ben sadede güzelim diyenlere siyah tek toka formundaki saç modeline göz atın derim seçim yapmakta ne zorlanır insan bu kadar güzel model arasında.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.