Kadın Moda

Kilim Mobilya Oturma Grupları Modelleri

27.09.2014
10.860
Kilim Mobilya Oturma Grupları Modelleri

Kilim mobilya bu yıl 39 yılını kutlamaktadır. 39 yıldır faaliyette bulunan çok köklü bir firmadır. Tasarımları ile tüketici odaklı çalışan bir markadır. müşteri memnuniyeti çok önemli olmaktadır. Kilim mobilya Türkiye’de adını duyurarak daha sonra dünya çapında da adını mobilya tasarımları ile duyurmayı amaçlamış bir markadır. Özel tasarımları ile çok beğenilen ve şık modeller ile de ilgi çekici olmaktadır. Türkiyede yaklaşık 600 satış noktası olmaktadır. kilim mobilya kalitede öncü olan köklü bir markadır. Yeni sezon tasarımları oturma grupları ile ilgi çekmeyi başarmaktadır. Oturma grupları tercihi yaparken renk seçenekleri ve rahatlığı çok dikkat çekmektedir. Modern tasarımlar bu sezonda aralarına renk ve desen katılarak moda trendi oluşturmaktadır. 2014 kilim mobilya oturma grupları şıklıkları ile beğenileri dikkat çekmektedir. Renklerin birbiri ile uyumu dikkat çekmektedir. Krem renklerde olan kilim oturma grupları berjer detayları mat renklerde yaprak desenleri ile hareket katılmış olan aynı zamanda sarı yastıklar ile esinti yaratılmıştır.

Krem renk koltuk modelleri son dönemlerde çok tercih edilen koltuk rengidir. Kırmızı ve beyaz renklerin birlikte kullanıldığı koltuk modeli kilim tasarımları sayesinde uyum kazanmaktadır. Kırmızı renk tutkunları evlerini komple kırmızı kullanmaktan çok büyük zevk alırlar bu durum kesinlikle beğenileri kazanmayı başarmaktadır. Krem ve mavi renklerin bir arada kullanıldığı ve aynı zamanda berjer ve büyük yastık detayları ise yaprak deseni olmasının yanında aralarında olan mavi renkler ile kombinlenmiştir. Kesinlikle beğenileri kazanan aynı zamanda mavi halı ile kombinlenebilecek olan çok şık bir koltuk takımıdır. Mor renklerde olan kilim mobilya oturma grupları arasında olan ve hardal renk ile hareket katılmış çok şık bir tasarım ortaya çıkmaktadır. Renklerin birbiri ile uyumlu olması ile beğenileri kazanmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Pudra pembesi olan kilim koltuk modeli 2014 sezonunun çok gözde koltuk modelidir. aralarında beyaz koltuklar ve pembe yastıklar arasında olan desen çok şık ve görsel olarak beğenileri kazanan modern bir tasarım ortaya çıkarmaktadır. Evlerinize çok yakışacak çok havalı bir koltuk modelidir. Kilim tasarımlarında siyah ve beyaz renklerinde olan koltuk modeli yastıkları ise siyah ve beyaz yaprak desenli olan hareket katmış 2014 sezonunda ilgi çekici bir koltuk tasarımıdır. kilim mobilya yeni sezonda renk seçenekleri ile beğenileri kazanmaya devam etmektedir. Kesinlikle beğenileri kazanacak olan 2014 sezonunda dikkat çekici olan bir koltuk modelidir. Kilim mobilya koltuk modellerini incelemenizi önermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.