Kadın Moda

Lazzoni Koltuk Takımları Modelleri

30.10.2014
6.558
Lazzoni Koltuk Takımları Modelleri

Lazzoni markasının geçmişi 1950 yıllarına dayanmaktadır. Küçük olarak kurulan bu firma bir çalışma azmi ve müşteri memnuniyeti sonucunda büyük bir firma haline gelmiştir. Yaptığı doğru yatırımlar sayesinde önde gelen mobilya firmaları arasında yer almaktadır. Lazzoni yaklaşık 60 yıllık tecrübesi ile güvenilirlilik ve kalite açısından saygın bir yere kavuşmaktadır. Mobilya seçimi en zor olan detaydır. Çünkü sürekli kullanıldığından dolayı koltuk seçimini doğru yapılması gerekmektedir. Koltukların sağlam olması en önemli detaydır. Kesinlikle lazzoni tasarımları sayesinde olan çok çeşitli koltuk modelleri ile ilgi çekmektedir. Lazzoni koltuk modellerinde aslında kendi tercihinize ve kullanım yerine göre koltuk tercih edebilirsiniz. köşe veya normal koltuk modellerinden tercih edebilir ve modern tasarımlar ile evlerinize hava katabilirsiniz. Renkli modeller ile evinize renk ve hava katmak isterseniz eğer açık mavi olan köşe koltuk modeli oturma odanıza büyük bir yer kaplayabilir ve beyaz kendisinden içinde mavi desen olan yastıklar ilede hareket katabilirsiniz. Kesinlikle görülmeye değer olan çok havalı ve modern bir koltuk modelidir. Bu sezonda kapitone olan koltuklar çok moda olmaktadır.

Beyaz yaslanma detayı kapitone detaylı olan ve bacakları ise yuvarlak top şeklinde tamamlanması hava katmaktadır. Evinizin sadece küçük bir odasında kullanmak için mini köşe koltuklardan tercih edebilirsiniz. Beyaz ve metal bacak detayları ile uyum sağlayan yeni sezonda beğenileri kazanan bir koltuk modelidir. Tabiki çiçek desenli koltuk modelleri 2014 sezonunda trend yaratmış ve pembe renk ile kombin olması ile ilgi çekmektedir.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Klasik ve modern yapı bir arada kullanılmış çok havalı ve güzel bir koltuk modeli ile sizlerin beğenilerini kazanmaktadır. modern tasarımlardan aslında her evde karşılaşamayacağınız farklı bir model olan bir kenarı krem bir kenarı ise desenli olan koltuk modeli yapısı ve tarzı ile çok şık duran 2014 tasarımlarından olmaktadır. Havalı olması oturma odanızda büyük bir yer kaplayacaktır. Herkez tarafından evinize geldiğinde dikkat çekecek çok güzel bir koltuk modelidir. Farklı olması herkesin her zaman tercih ettiği bir seçenektir. Kırmızı severler kırmızı renk rengi ve cazibesi ile dikkat çeken çok havalı bir renk olmaktadır. Bu rengin evinizde olduğunu düşünürsek kesinlikle ilgi çekici olmaya devam ederiz. Siyah yastık detayları ile tamamlanmış ve geniş bir koltuk modelidir. Siyah mini ayak detaylarının olduğu kullanışlı bir koltuk modelidir. Lazzoni yeni sezon koltuk modelleri her zaman tercih edilecek olan çok havalı bir koltuk modelleridir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.