Kadın Moda

Doğal Görünümlü Yapay Gelin El Çiçeği Modelleri

22.01.2015
8.771
Doğal Görünümlü Yapay Gelin El Çiçeği Modelleri

Gelinlerin tamamlayıcı aksesuarlarından olan gelin eli çiçek buketleri gelinlerin olmazsa olmazlarındandır. Gelin adayları için bir çok seçenek var. Gelin adayları için canlı yapay ve el işleme ve bir çok aksesuarlarla tamamlanmış birbirinden farklı modeller mevcut. Gelin el çiçek buketleri seçim yapacak olanlar için doğal görünümlü buketleri ile birbirinden farklı ve bir çok model ve seçenek arasından doğru seçimi yapmaları için fikirler bizden seçim siz değerli gelin adaylarından. Gelinlik adayları için doğal görünüm yapay el buketleri renk ve sade renk olarak oldukça farklı ama hepside aynı amaca hizmet etmek için tasarlanmış bir model oluşturulmuş. Gelin yeni sezon el çiçek buket modelleri arasında beyaz ağırlıklı ve sınır tanımayan tasarımlar ile farklılıklarda ortaya çıkartılmış. Bir çok modelde gelin eli buketleri arasında gül konu el çiçeği hazırlanmış. Gül gelin eli buketleri çoğunlukla beyaz renk olarak açmış ve tomurcuk halinde demetler ortaya çıkarılmış.

Gelinlikle uyumlu olmasını sağlamak için tül ve inci detayları ile tamamlanmış beyaz gül gelin el çiçek modelleri hazırlanmış. Yapay gelin el çiçeği modelleri arasında beyaz ve kırmızı renk gül küçük açmış modeli ile gelin çiçeği minik tomurcuk ve çok az kullanılmış yapraklarla renklendirilmiş bir çok gelin adayından tam not alacak gelin buket modelleri arasında. Gelin yapay çiçeği farklı tasarımlarla kullanmak isteyeler için inci taşlardan oluşturulmuş sap kısımları yeşil renk ile gerçeği yansıtılmış çiçekleri oluşturulmuş farklı işlemesi ile dikkat çeken çiçek modelinde inci taşlarla renk katılmış değişik gelin eli yapay çiçek modelleri arasında yer alıyor.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bembeyaz gelinliğin içinde doğanın renklerini doğal görünümlü yapay çiçek tasarımları ile taşımak isteyen gelin adayları için çok harika bir model olan yaban mor renk gül ve pembe gonca gül işlemeli doğada bulunan küçük beyaz sarı ve kahve renk çiçeklerle doğanın tüm renkleri tek bukette toplanmış. Saten kumaştan oluşturulmuş farklı yapay gelin eli buketi beyaz ve incilerle el emeği katılmış harika bir model olmuş.

Renkli sevenler için üç renk farklı gül boyutları ile tamamlanmış doğal görünümlü el buketi modelleri arasında. Gelin el çiçekleri doğal görünümü ile ellerinizde solmamakla birlikte uzun yıllar en özel anlarınızın yaşandığı güne şahitlik ederken uzun yıllar saklama olağanı sağladığı için tercih edilmesinin en büyük nedeni oluyor. Yapay doğal görünümlü gelin eli çiçeği modelleri için en doğru seçimi yapmanız dileği ile.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.