Çetmen Yatak Odası Takımları Modelleri

  • 03 Kasım 2014
  • Çetmen Yatak Odası Takımları Modelleri için yorumlar kapalı
  • 9.991 kez görüntülendi.
Çetmen Yatak Odası Takımları Modelleri

Sevgili bayanlar evlerinizde en çok önem verdiğiniz kesinlikle yatak odaları olmaktadır. Çetmen markası sizleri düşünerek yatak odası takımları ile ilgi çekmektedir. çetmen birbirinden farklı renk ve modellerde olan yatak odaları çeşitli yatak odaları kullanım ve beğenileri birbirinden ayırmaktadır. Renk ve model seçenekleri çeşitli tasarımları ile ilgi çekmektedir. çetmen 2014 yatak odası takımları özellikle evlenecek kişiler için tercih edicek olan yatak odaları örnek olacaktır. Çetmen yeni sezon ürünleri mağazalarla ve ulaşılabilirliği ile ve internet sistemi sayesinde kolaylıkla modelleri görebileceğiniz mobilyalardır. yatakodası modellerinden en son dönemlerde çok tercih edilen yatak odası modelleri ile beyaz rengin şıklığını yansıtmaktadır. beyaz renk yatak odaları daha geniş gösteren ve diğer aksesuar detayları ile birlikte tamamlanabilecek tasarımlardır. Cibinlikli olan yatakodası takımlarından çetmen çok havalı modern olan bir yatakodası takımıdır.

Pembe ve beyaz renklerin bir arada kullanılan ve beyaz cibinlik detayı ile her bayanın hayal ettiği ve kendisini prensesler gibi hissettiği yatak odalarıdır. Eskitme detayları ile dikkat çekmektedir. Eskitme modası son dönemlerin moda tasarımıdır. Pembe çiçek desenli olan beyaz renk ile bir arada kullanılmıştır.

Çiçek desen modası 2014 sezonunda ilk tercihler arasında kesinlikle yer almaktadır. Çiçek desenli modası perde detayı ile uyum içersinde olan yeni moda tasarımdır. Yuvarlak şekiller iel ışıklandırma yapılmış olan ve beyaz taban detayları ise ahşap olarak yapılmış havalı ve görkemli bir yemek takımı ile ilgi çekmektedir. Işıklandırma olması yatak odası takımına çok yakışmış bir modeldir. iki tane kahverengi yuvarlak başlık detayı bir arada kombin edilen çok kullanışlı bir yemek odasıdır.

Resimleri Büyük görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Kahve tonlarının bir arada kullanılığı çok beğenilen yatak odası takımıdır. Klasik ve modern olan çetmen yatak odası takımlarına arslan bacak detaylarının olmasının yanında çiçek detayları ilede hava katılan ve çiçek detayı dolap bölümünde de kullanılmış yeni sezon tasarımındandır. Siyah ve beyaz renklerin bir arada kullanıldığı çetmen yatak odası takımları ile çok uyumlu olan deri başlık detayı ise siyah sevenlerin beğenisini kazanmaktadır. ahşap ve beyaz renklerin bir arada kullanıldığı uyumlu bir yatak odası takımıdır. Beyaz ve ahşap renk son dönemlerde renk açısından uyumlu olan bir yatak odası takımıdır. birbirinden farklı modellerde olan çetmen yatak odası takımlarını incelemenizi bekliyoruz. Sizler ile paylaştığımız çetmen yatak odası modelleri bayanların beğenisini kazanacak yeni sezon tasarımlarındandır.