İstikbal Köşe Koltuk Takımları Modelleri

  • 08 Eylül 2014
  • İstikbal Köşe Koltuk Takımları Modelleri için yorumlar kapalı
  • 10.098 kez görüntülendi.
İstikbal Köşe Koltuk Takımları Modelleri

İstikbal markası 50 yıllık köklü bir tecrübeye sahip firmadır. Gelişimine ve kalitesine dikkat eden istikbal bir evde bulunması gereken her detayı bulabileceğiniz çok uluslu bir firmadır. İstikbal mağazaları ve internet üzerinde ürün takibi ile istediğiniz bulabilme imkanınız olmaktadır. Son dönemlerin en moda koltuk takımları köşe koltuklardır. Hemen hemen her evde köşe takımlar ile karşılaşabilir. Evinizde hem rahatlığı hemde şıklığı yaşayabilirsiniz. İstikbal 2014 köşe takımları modern yapıları ile beğenileri kazanmayı başarmış çok şık tasarımlardır. Renklerin birbiri ile uyumu istikbal markasının bu işi kesinlikle bildiğini ve tasarımcılarının ne kadar modern olduğunu göstermektedir. Köşe takımları genellikle evinizde ikinci odada kullanılır yada evi küçük olanlar tercih edebilir. Çünkü çok rahat ve kullanışlı olduğunda ilk olarak tercih edilmektedir. Köşe koltuk takımlarında renklerin uyumu dikkat çekmektedir. Modern ve güzle olan çok şık tasarımlar ile evlerinize modern bir hava katabilirsiniz. Köşe koltuk modellerinde genellikle kahve tonları çok kullanılmaktadır. Krem ve kahverengi ne kadar uyumlu olduğunu gösteren bir modeldir. Tekli berjer detayı ile de uyum sağlanmıştır.

Mavi tonları sevenler için koyu mavi olan köşe koltuk modeli bacak detaylarının olması temizlik açısından da çok rahat kullanılacak olan bir koltuktur. Su yeşili ve krem renklerin bir arada kullanıldığı istikbal köşe takım tekli berjer detayı ise krem üzerinde su yeşili desenlerin olduğu çok kullanışlı bir köşe takımı olacaktır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Koyu kahverengi mini köşe takımları evinizde minik köşeler için ilk sıralarda yer alan ve küçük odalarınızı da değerlendirmeniz gereken bir koltuk modelidir. Çiçek desenli olan köşe koltuk modelleri çok hareket edebileceğiniz modern tasarımlar ile beğenileri kazmaktadır. Çiçek desenli olan koltuk modelleri çok hareketli olan modellerden oluşmaktadır. Çok açık yeşil köşe koltuk modeli aralarında desenli yastıklar ile hareket katılmıştır. Çok güzel ve havalı olan birköşe takımıdır. Evlerinize renk katacak yeni trend modası yaratacak köşe takımdır. Bu yılın modası olan pembe renk çok açık renk ile uygulanmıştır. Açık pembe renk köşe takım tekli berjer detayı ile tamamlanmış ve kenarları ise krem renklerin hakim olması ile tamamlanmıştır. Evinizde çok cici bir hava yaratacak yeni sezonda dikkat çeken bir renk olmaktadır. Aslında köşe takımlarında istediğiniz renk tabiki ulaşabilirsiniz fakat kahve tonlarında olan renkler her zaman tercih edilen renklerdir. Evinize yeni eşya almak isterseniz eğer İstikbal tasarımlarını incelemenizi önermekteyiz.