Vintage Masa Sandalye Modelleri

  • 14 Şubat 2015
  • Vintage Masa Sandalye Modelleri için yorumlar kapalı
  • 11.893 kez görüntülendi.
Vintage Masa Sandalye Modelleri

Vintage yaşamı kendine ilke edinen insanlar eskiye dair her şeyi ile evlerini mutfak dekorasyonlarını bile buna göre dizayn eden insanlar eskiye özlemimi yoksa eski günlerdeki ince ve kullanışlı olan mobilya tasarımlarımı bilinmez tutkuyla seviyorlar. Bir çok marka vintage yaşam için özel olarak tasarımlarda bulunuyorlar. Eski günlerin vazgeçilmez mobilya renk desen ve renkliliğini konu alan modeller büyük ilgi gördüğü de ayrıca bir gerçek. Vintage masa sandalye takımları ile yeni ve modern yaşam uyumu ile renklerin canlılığı tasarımlara yansıtılmış modeller ile şimdiki yaşamınızda bile eski günlerin tadını çıkararak kullanabileceğiniz bir çok model ortaya çıkarılmış. Tasarımlarda eskiye dair en ufak ayrıntı bile gözden kaçmadan uygulanmış. Vintage masa sandalye takım modelleri kalite arkı ile tasarlanırken ürünlerde eski günlerdeki gibi kalite önce gelmiş. Tasarımlarda renkler ile uyum yakalanmış. Ekol haline gelen eskiyi günümüze en doğal hali ile taşımak isteyen markalar özgün olan tasarımlara olduğu gibi oluşturulmuş. Masa sandalye takımları için tek renklilik geçerli olmayan vintage modelleri için canlı mat ve soluk renkler kullanılmış.

Vintage mobilya sektörüne yeni bir tarz ve anlayış getirirken mobilya sektörün de yeni soluk için adım adım ilerliyor. Vintage masa sandalye modelleri içinde beyaz minderli metal sandalye masa takımı balkonlar için tasarlanmış günümüzde eskitme farklı renklerde iki üçlü dörtlü takımlar halinde balkonlarınız için ve bahçeleriniz için kullanılabilecek takımlar arasında. Albero home berjerli masa sandalye takım modeli krem renk ve kahve minderleri ile bahçe ve mutfaklar için uygun modeller arasında.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Açılabilir masa takımları arasında olan rengarenk tasarımlı masa sarı kırmızı yeşil mor ve mavi renkleri ile canlılık kazandırılmış eski masa modellerinden birisi. Eskitme yöntemi ile tasarlanmış masa takımı pembe beyaz ve mavi renkleri içinde sitil sahibi mutfak ve balkonlar için tercih edilebilir. Mutfak masa sandalyenizi vintage olsun istiyorsanız sade minderleri çiçekli venge beyaz renk tercihi ile dört kişilik masa modelini tercih edebilirsiniz. Eskitme işlemi ile tasarlanmış ve çok emek harcanmış modeller içinde ekol olacak renkli altı kişilik masa sandalye takımı modeli vintage ürünleri içinde evlerinize en çok yakışacak modellerin ilk sıralamasında. Mutfaklar için zümrüt yeşili ana renk olarak tercih edilmiş masa takımı canlılık içinde tasarlanmış mutfaklara uyumlu olacak. Çalışma masanızı vintage olarak seçmek isteyenler içinde seçenekler sunulmuş çekmeceli ve rahat kullanım sağlayan masa modellerine mutlaka göz atmalısınız.