Bayan Yazlık Uzun Şifon Etek Modelleri

  • 11 Temmuz 2019
  • Bayan Yazlık Uzun Şifon Etek Modelleri için yorumlar kapalı
  • 2.804 kez görüntülendi.
Bayan Yazlık Uzun Şifon Etek Modelleri

Bayan Yazlık Uzun Şifon Etek Modelleri
Uzun etek giymeyi seven ya da tercih eden bayanlara özel tasarım kumaşlı şifon etek modelleri renkleriyle ve desenleriyle göz dolduruyor. Eğer herkesin tercih ettiği ürünlerden sıkıldıysanız bu farklı görünüşe sahip etekleri deneyebilirsiniz. Şifon kumaşı hafif ve nefes alabilir olmasını sağlamasının yanında rüzgar estiğinde yaptığı zarif salınımıyla ya çok hoşunuza gidecektir. Bu konforlu etekleri isterseniz uyumlu renklerde isterseniz sade tek renk bluzlerle giyerek kullanabilirsiniz. Topuklu ayakkabılarla şık ve zarif bir görüntü sağlayacak düz ayakkabılarla rahat ve sevimli olacaksınız. Çanta ve takılarınızla da ufak müdahalelerde bulunabilirsiniz.
Yaz aylarında daha çok açık renkler tercih edilmesi sebebiyle genellikle beyaz zemin üzerinde desenleme çalışmaları görüyoruz. Modası geçmeyen siyah modeller de akşam konseptli kombinleriniz için düşünülmüş. Bu kumaşlarda siyahı gündüz giymekte de sakınca görmeyeceğinizi düşünüyoruz. Bu eteklerin ve desenlerinin farklılığı uzun vadeli bir kullanım için göz kırpıyor. Beli lastikli bu etekler her bedene uyum sağlıyor. Ayrıca bu etekleri üst bedeninize çekip kemer bağlayarak tam bir yaz elbise haline de getirebilirsiniz. Bu seçenek düşünüldüğünde oldukça fonksiyonel bir etek olduğunuz söyleyebiliriz.

Beyaz zemin üzerindeki mavi, sarı, kırmızı ve yeşil renkleri kullanılarak yapılan çiçek desenlemeleri oldukça başarılı duruyor. Beli ve etek uçları aynı desen olan beyaz zemin üzerindeki etek uçlarında kısıtlı alanda tanımlanan siyah ve gri bölümdeki kırmızı çiçekler kendinizi bir çiçek bahçesindeymişsiniz gibi hissetmenizi sağlıyor. Turuncu, mor ve yeşil renk seçenekleri olan uçuşan yaprak ve çiçek desenli modelse daha çok sonbaharı hatırlatan oldukça romantik bir tasarım. Siyah zemin üzerinde beyaz çiçeklerin ve başka bir modelde kuş desenlerinin olduğunu görüyoruz. Bu modeller de klasik olmaya aday. Mavinin ve pembenin çeşitli tonlarındaki etek modelleri çiçeklerle ve özel desenlerle süslenerek tam bir yaz rüzgarı estirilmiş. Yeşil zemin üzerindeki tavus kuşu tüyü desenli etek modelini otantik giyinmeyi sevenlerin beğeneceğini düşünüyoruz. Uçuşan bol renkli ve çiçekli bu şifon etekler yaz boyu ve bahar aylarında size hizmet edecektir.