Yazlık Bayan Gömlek Modelleri

  • 23 Haziran 2013
  • Yazlık Bayan Gömlek Modelleri için yorumlar kapalı
  • 7.643 kez görüntülendi.
Yazlık Bayan Gömlek Modelleri

Hanımlar genellikle spor kıyafetlerini tamamlamak için gömleklere ağırlık vermektedirler. Bu spor tarzı gömleklerin bazıları dar kesimli veya geniş kesimlerden oluşmaktadır. Bazıları ise mini gömlek türleri olduğu gibi uzun kesimlerden oluşan gömlekleri de görmeniz mümkün olacaktır. Farklılığı yaratmak için ise desenlerden faydalanmaktadırlar. Desenlerin oluşması için çiçek desenleri, çizgili desenler ve bir çok renklerden oluşan ve adeta rengarenk görünüm kazanan modellerden de oluşmaktadır. Böylece yazlık bayan gömlek modelleri zengin çeşitlerden oluştuğu için mükemmel kombinler yaratmanız da bir o kadar kolay olacaktır. Bunların dışında yer alan diğer modeller ise şık etek veya pantolonlarınız ile ağır bir görünüm kazandıracak olan abiye gömleklerinden meydana gelmektedir. Bunlar genellikle satenlerden, yaz olması nedeni ile şifonlardan hazırlanmaktadır. Modellerinin hazırlanmasında boncuklar, taşlar ve hatta kurdeleler ile kullanılarak çok gösterişli olmasına olanak vererek mükemmel gömlekler elde edilmiştir.Mavi ton üzerine siyah renk ile değişik bir desen sağlanmıştır. Ayrıca bu desenin serpiştirilerek yapılması sayesinde de bu yaz değişik stilde gömlek giyme şansını da elde etmiş olacaksınız. Düşük kollu olmasına rağmen düğme ile bağlanan bant yapılması da mükemmel olmasını sağlamıştır. Cepleri de süslemek amacı ile ilave edilmiştir.

Kot gömlekleri de unutmamak gerekir. Çünkü kotlardan asla vazgeçemeyen bayanların bu giyim tarzlarını kusursuz tamamlayacak mükemmellikte kot gömlekler de sizlere sunulmaktadır. Şifon gömlekler de ve bazı ince kumaşlar ile yapılanlar da fırfırlar, farbelalar ve hafif pileler de kullanılmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yaka kısımlarını dik yakalar, geniş yakalar ve sıfır yakalar gibi yaka çeşitlerinden tasarlanmıştır. Her bayanın zevkine hitap etmesi sayesinde asla vazgeçilmeyen ve trendi koruyan gömlekleri her bayan gibi sizlerde çok beğeneceksiniz. Mesela uzun gömlekler şeklinde tercih ettiğiniz zaman hoş bir bayan kemeri ile kombin edebilir ve farklılık yaratabilirsiniz. Mini gömlekleri şortlarınız ile tamamlayarak değişimi yakalayabilirsiniz. Bu yüzden her kıyafetiniz ile şıklığı üzerinizde göreceksiniz.