Bayan Ev Botu Modelleri

  • 09 Aralık 2013
  • Bayan Ev Botu Modelleri için yorumlar kapalı
  • 4.496 kez görüntülendi.
Bayan Ev Botu Modelleri

Sevgili bayanlar evlerde de şıklığınız önemli tabiki ama kış aylarında bayanlar genellikle nasıl ısınacaklarını düşündükleri için onları sıcak tutacak olan detayları daha çok tercih etmektedirler. Bayan ev botu modelleri 2014 sezonunda çok güzel tasarımlardan oluşmaktadır. Renk seçenekleri ve renklerin birbiri ile uyumu kesinlikle vazgeçilmez bir detay olmaktadır. Farklı modellerde olan ev botu tasarımları kısa ve uzun olan modellerden oluşmaktadır. Yünlü olan modeller ayaklarınızı çok sıcak tutacak aynı zamanda sizlerin şıklıkları ile beğenileri kesinlikle kazanacaktır. Bayanlar ev botları genellikle renk seçeneklerinden oluşmaktadır. Farklı renklerde ve modellerde olan ev botu tasarımları her zaman beğenileri kazanacak aynı zamanda evlerde bile ne kadar uyumlu olduğunuzu gösterecektir. Aslında ev botu alırken iki tane alınması genel olarak tercihler arasında kesinlikle yer almaktadır. Bir tane açık renk bir tane koyu renk ev botu kesinlikle tercih edilebilir bir tercih olmaktadır. Ev botu tasarlayan ve farklı modellerde olan bir çok marka olmaktadır. Ama tabiki birçok bayan tarafından bilinen ve tercih edilen belli markalar olmaktadır.  

Kolaylıkla bulabileceğiniz çok kullanışlı ev botları olmaktadır. Bayan ev botu modellerinde tek renk modellerden olan kürklü olan çok sade kısa pembe ev botu kahverengi kurdele detayı ile ponpon detayları bir arada uyum içersin de olan çok güzel bir ev botu tasarımı olmaktadır. Evet yeni yılda karşımıza çok süslü olan ev botları kesinlikle çıkacaktır. Onlar arasında ise kırmızı ve beyaz renklerin hakim olduğu üzerinde kalp detayları ile süslenmiş çok güzel olan bir ev botu tasarımı olmaktadır. Bayanların pembe tutkusu kesinlikle bitmez. İşte açık pembe üzerinde olan farklı pembe tonlarındaki çiçek detayları ile süslenmiş çok güzel bir ev botu tasarımı olmaktadır. Aslında pembe tonlarında çok farklı modellerde ve desenlerde çok fazla ev botu bayanların beğenisini kesinlikle kazanmış olacaktır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Gri ve simli parlak detayları sevenler gri üzerinde parlak gri pul detayları ile süslenmiş aynı zamanda pon pon detayı ile de dikkatleri kesinlikle çekmiş çok kullanışlı bir ev botu ile her zaman dikkatleri üzerinize çekebilir ve evde şık nasıl olunur görebilirsiniz. Hayvan figürleri şeklinde olan ev botları ise evlerde nasıl şirin olunur onu gösteren bir ev botu olmaktadır. Kulak detayı da olan çok uyumlu ve modern bir ev botu olmaktadır. Aslında çok kullanışlı ve rahat olan farklı modellerde ev botları yeni sezona damgasını vuracaktır.