Kadın Moda

Kışlık Bayan Babet Modelleri

30.12.2014
5.034
Kışlık Bayan Babet Modelleri

Kış aylarında babetin şıklığını ve rahatlığını yine ayaklarınızda görmeniz amacı ile kışlık bayan babet modelleri tasarlanmıştır. Ayrıca ayakkabı modelleri içerisinde yer alması başka bir trendi oluşturmasına vesile olmuştur. Çünkü özellikle spor kombinlerde bayan giyimlerine özellikler kazandırdığı gibi şıklığı da sunmaktan geri kalmaması sebebi ile hanımların sıkça tercih etmelerine imkan sunmuştur. Bu kışlık babetlerin kışa özgü olması amacı ile genellikle deriden hazırlanmıştır. Ayrıca nubuk veya süet şeklinde hazırlanan modellere de oldukça yer verilmiştir. Bunların zaten bayan ayakkabısı olması sebebi ile aksesuarlar ile süslenmesinden geri kalınmadan gayet şık şekilde aksesuarlar dizayn edilerek gözde haline gelmiştir. Mesela zımbalar olsun taş işlemeler olsun bu hoş güzellikler içeren aksesuarlar sayesinde mükemmel modellere imza atılmıştır. Ayrıca gözlere hoş görünümler sergilediği gibi zevklere de aynı şekilde hitap etmesi amacı ile sezona özgü bu babetlerin iç kısımları tüyler veya kürkler ile kaplanmış ve sizlerin sıcaklığı hissetmesine olanak sağlamıştır.

Bunlara da estetik güzellikleri ayrı bir tarzda sunma adına ise adeta ayakkabı görünümü kazandırmak amacı ile genelde ip bağcıklar dahil edilmiştir. Böylece estetikliğin kazandığı ve şıklığı yakalayan tasarımlar olarak sizlere eksiksizce sunulmasına vesile olmuştur. Zımbalar veya farklı şekilde işlemelerden oluşan modellerin genelde biraz daha ağır kombinlerin ayakkabısı haline gelmesi amacı ile özen içerisinde işlemeler yapılmasına dikkat edilmiştir. Farklı kışlık babetler olması için ise kuşkusuz ki desenlere oldukça öncelik verilmiştir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Mesela desenlerden leopar desenler gözdeliğini korumayı başarırken bunlar ile birlikte çiçekler, çizgiler gibi hoş güzellikleri sunabilecek niteliklerde desenlere de ağırlık verilmiştir. Ayrıca ruganlarda kendine has bir şıklığı yansıtması sebebi ile rugan ile elde edilen babetlerde kışa özgü şekilde hazırlanmıştır. Zaten ruganların parlak ve ışıltı ile yansıması sonucunda hem dikkatleri hem de ilgileri çekmeyi başarmaktadır. Çünkü şık kıyafetlerde ayakkabı seçimlerinde en çok kendini göstermeyi başaran tasarımlar ön planda tutulması sebebi ile sizlerde bazı günlerde rahatlıkla bu rugan babetlerini seçme şansını yakalayabileceksiniz. Bunlar gibi daha bir çok özelliği bulunması ve hanımların rahatlığı ve konforu ayaklarına sağlamaları açısından her zaman tercih edilen ayakkabı olmaya devam etmektedir. İster spor tarzında bir kombine dahil edebileceğiniz gibi dilediğiniz tarzda ve stilde şık kombinlerinde ayakkabısı olacağından dolayı her sezonda seçmeniz mümkün olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.