Bayan Bilekten Bağlamalı Ayakkabı Modelleri

  • 04 Nisan 2014
  • Bayan Bilekten Bağlamalı Ayakkabı Modelleri için yorumlar kapalı
  • 5.845 kez görüntülendi.
Bayan Bilekten Bağlamalı Ayakkabı Modelleri

Genellikle özel günlerin ayakkabısı  haline gelen ve hanımlar tarafından bu nedenle de sıkça tercih edilen bayan bilekten bağlamalı ayakkabı modelleri son stilleri be büyük değişiklikler uygulanarak zevkli hanımlara sunulmuştur. Zaten isminden de tahmin edeceğiniz gibi bu ayakkabıların en büyük özelliklerinden biriside bileğinizi satacak şekilde bağlama stilinden olmasıdır. Çünkü bileğinizi sarması ve o şekilde bir bağlama yöntemi kullanmanız sayesinde kolaylıkla bir şıklık yakalamanıza sebep olacaktır. Bu nedenlede hem şıklık kolaylıkla elde edilebileceği gibi ayakkabı olarakda kullanım rahatlığını beraberinde sizlere sunacaktır. Abiye tarzında hazırlanan bilekten bağlamalı ayakkabıların da genelinde  topuklara  öncelik tanınmaktadır. Bu sayede de hem topuklu olması hem de bilekten bağlama şekli ile zarafeti yakalamak daha kolay bir hal almasına neden olacaktır. Ama günlük tarzında hazırlanan ayakkabı stillerinde ise topuklar daha günlük tarzına uyum sağlayacak şekilde uygulanmaktadır. Buradaki amaç ise hem günlük olarak seçtiğiniz kıyafetler ile ahengi yakalaması hem de kullanım yönünden sizlerin ayaklarınıza rahatlığı sunması amaçlanmıştır. Bunlar gibi hoşluk içeren faktörlerin bulunması sebebi ile hem ayakkabı dünyasında yeni bir moda yaratmayı başarmış hem de hanımların ayaklarına özel bir şıklık sunmayı ihmal etmemiş olmaktadır. Yani siz seçkin hanımların ayakkabılar da çok seçici olduğunu düşünürseniz zaten en doğru tercihin bu tarzlar olduğunu fark edeceksiniz.

Bu sayede de günlük veya abiye ayakkabı ihtiyacını en iyi şekilde karşılamasını düşündüğünüz tek ve sadece ayakkabı modellerinin bunlar olduğunu göreceksiniz. Bunun yanı sıra modellerin ise her sezona ve her mevsime özgü özel tasarımlardan oluştuğunu da unutmayınız. Çünkü ister kış aylarında ister bahar ve yaz aylarında sizleri tek bırakmayacak ve şıklığınızdan ödün vermeyecek şekilde hazırlanması sizlere de gönül rahatlığını sunarak seçme özgürlüğünüzü sunacaktır. Kışa özgü modellerden önü ve arkası kapalı olarak dizayn edilen ve farklı şekillerde süslendiğini göreceksiniz. Ama yazlık veya bahara özel ayakkabılarda ise daha geniş düşünülerek ve görünüm açısından muhteşemlikler yaratılarak hazırlandığını fark edeceksiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Mesela yazlık bilekten bağlamalı ayakkabılar da ayaklarınızın hem nefes alması için hem de rahatlığı hissetmesi adına kayış bantlar veya çapraz bantlar sıkça seçilerek kullanılmıştır. Ayrıca aksesuarlar ile de süslemekten geri kalmamışlar ve şıklığı da bulmasına vesile olmuşlardır. Yani her sezon rahat bir şekilde tercih etme imkanını sizlere sunmaktadırlar.