Bayan Abiye Terlik Modelleri

  • 24 Mayıs 2014
  • Bayan Abiye Terlik Modelleri için yorumlar kapalı
  • 6.166 kez görüntülendi.
Bayan Abiye Terlik Modelleri

Yaz aylarında özellikle dış görünüm ayrı bir özen gösterilmektedir. Çünkü kıyafetlerde seçimler yapılacağı zaman daha seçici olacağımız gibi özellikle ayaklarımızın dışa teması sırasında ayrı bir şıklığa bürünmesi gerekmektedir. Nedeni ise ayakkabı modellerinde genellikle açık ayakkabılar yer almasından dolayı bunlardan farklı tarz oluşturan terliklerde aynı şekilde açık olarak tasarlanmaktadır. Bazen özel günlerde abiye ayakkabı yerini alabilecek özelliklerde terliklerden yana seçim yapmak isteriz. İşte bu sebeple size özel bayan abiye terlik modelleri hazırlanmıştır. Bu terliklerin özelliği ise kesinlikle her kadının ayağına rahatlığı ve konforu sunabileceği gibi farklılığı sayesinde şık olarak kendini sergilemesinden dolayı her yaz sezonunda özel günlerin en çok tercih edilen modelleri olmaya devam etmektedir. Bunların tasarımları özel olması sonucunda mutlaka şıklık ile birlikte kusursuz olması gerektiğinden dolayı her detaya önem ve gerekli özen verilmeye çalışılmaktadır.

Ayrıca bu modellerin bu nitelikleri taşıması ve sergilemesi amacı ile taşlardan, boncuklardan ve hatta pullardan yararlanılarak muhteşemlik içerisinde bayanların ayaklarına sunmayı başarmışlardır. Ama sade güzelliklerden vazgeçemeyen bayanlara özel hazırlanan tarzlar da ise ya güller ile süslenmeye çalışılmış yada sadeliğini muhafaza edercesine klasik görünümü andıran stiller şeklinde hazırlanmaya çalışılmıştır. Güller dışında kullanılan aksesuarlar ise sadelik içeren şekilde seçilmeye çalışılmıştır. Stillerin hazırlanmasın da ise bazen ince şeritler şeklinde uygulanmış yada çapraz bant şeklinde terliğin üzerine ilave edilmiştir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca abiye tarzından oluşmasından dolayı topuklar da her zaman ki gibi abiye terliklerin de yerini alarak adeta zarifliği oluşturan özellikler içerisinde bulunmaktadır. Topuklar da ise tahmin edeceğiniz gibi her topuktan oluşan stiller ve çeşitleri kapsamaktadır. Mesela çivi topuklar, ince topuklar en çok seçilenler arasında yer alacağından dolayı farklı topuklarda kullanılmaya çalışılmıştır. Bunların yanında yer alan diğer modeller ise desenlerin farklılığını yaratacak düzeyde işlenmeye ve desenlenmeye çalışılmıştır. Desenler de geniş olarak ele alınmış ve her desene yer verilmesi sonucunda ise rengarenk terlikleri sizlere sunmayı başarmışlardır. Yani kısacası bu yaz sezonunda da şıklığı ayaklarınıza sunma adına yine bu abiye terliklerinden seçim yapacak ve muhteşem görünümleri elde edeceksiniz. Yüksek topukların yanında ise alçak topuklardan oluşan terlikler sayesinde zevkinize hitap edecek şekilde dizayn edilenler de olmaktadır.