Bayan Askılı Elbise Modelleri

  • 19 Haziran 2013
  • Bayan Askılı Elbise Modelleri için yorumlar kapalı
  • 7.905 kez görüntülendi.
Bayan Askılı Elbise Modelleri

Elbiseler her zaman bayanların kıyafetlerinde ilk tercihlerinden birisi olmaktadır. Özellikle de yaz aylarının çok sıcak geçmesi dolayısı ile bayan askılı elbise modelleri hem hanımların kendilerini rahat hissetmelerini sağlamakta hem de modelleri ile şıklığı yaratmaktadır. Bu yüzden de bir çok askı çeşitleri yapılmaktadır. Mesela ip askılar , ince askılar, kalın askılar, boyundan askılar ve çapraz bant şeklinde askılar gibi birbirinden harika askılar ile elbiseler tasarlanmıştır. Bunun için de giymek istediğiniz günler de seçimleri sizlerin zevklerine bırakarak muhteşem şekilde sizlere sunmuşlardır. Ayırca askılı olmasına rağmen dekoltelere, farklı modellere de yer verilerek kusursuz bir şekilde sizleri tamamlaması sağlanmıştır. kumaş seçimlerini modellere göre seçerek doğru karar vermişler ve sizlerin daha şık ve daha gösterişli bir görünüm kazanmasını sağlamışlardır. Mesela şifonlar ile hazırlananlar da şifonun güzelliği ile birlikte kusursuz bir stil şeklinde uygulamışlardır. Başka bir günlük elbise modeli de bu model olmalı. Görünümü ve tasarlanan model sayesinde sadeliği yakalamış ve her zaman aynı zamanda da her yerde giyebileceğiniz özelliklere sahip olmasını sağlamıştır.

İnce askılı olmasının yanı sıra bel kısmına kadar olan kısımda pileler ile süslenmek istenmiştir. Sadece gece elbiselerinden ibaret olmayan ve sizlerin gün içerisinde de hoş olmanızı sağlayacak stillerde düşünülmüş ve sizlere en çok yakışacak ve aynı zamanda da zerafeti yakalayacağınız elbiselere de yer verilmiştir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Örneğin desenlenmiş olanlarda çiçek desenler, çizgiler ve farklı desenler ile mükemmel elbiseler elde edilmiştir. Bunların tarz konusunda da hem spor tarzını hem de abiye tarzını yansıtacak olanlar da olmaktadır. Yani kısacası her zaman ve her yerde rahatlıkla tercihlerinizde yer verebileceğiniz tasarımlar olduğundan dolayı trendi ev zarifliği bir arada yaşayacağınız elbiseler sizlerin beğenisini beklemektedir. Tek yapacağınız sizlerin rahat edeceği ve yakışacağını düşündüğünüz modeli seçmek olacaktır.