Kadın Moda

Mango Bayan Gömlek Modelleri

18.10.2014
4.117
Mango Bayan Gömlek Modelleri

Hanımlara tasarlanan bayan giyim tarzlarında gömlekler genellikle spor tazının oluşmasına ve hoş bir güzellik ile yansıtılmasına imkan tanımaktadır. Ama bu tasarımların özellikle kaliteli ve hazırlanan stilin biraz daha hanımların üzerinde estetik bir güzellik içerisinde bulunması gerekmektedir. Bu nedenlede marka açısından seçici iseniz mango bayan gömlek modellerini görmeli ve sizlere kazandıracağı farklılığı fark edebilirsiniz. Genelde sportif görünümleri sizlere ve spor kombinlerinize zenginlik kazandırması amacı ile çizgi desenlere ağırlık verilmeye çalışılmıştır. Çünkü spor kıyafetlerde genellikle kot pantolonlardan ve spor pantolon stilleri ile sağlanmasından dolayı en ideal gömlek modeli olacaktır. Diğer tasarımların değişik tarzları sunması adına ise değişik desenler kullanılmaya çalışılmıştır. Örneğin sezona uygun çiçek desenler olmakla beraber mango gömleklerinin üzerine işlemelerde dahil edilmiştir. Özellikle yaka kısımlarının detaylarına özen gösterilmesi sebebi ile yaka kesimlerini farklı şekilde dizayn etmeyi başarmaktadırlar. Mesela dik yakalar, geniş yakalar ve sıfır yaka görünümden oluşan kesimlerden oluşmaktadır. Ayrıca abiye gömlekelri sizlere en mükemmel hali ile sunabilmesi amacı ile özellikler kazandırılarak tamamlanmıştır.

En şık görünüm kazandırılan stillerde taş işlemeler gibi ışıltılı ve şıklığı yansıtabilecek düzeyde hazırlanmıştır. En rahat kullanım imkanını elde edebilmeniz için geniş kesimler yapılmıştır. Bu geniş kesimli gömleklerin biraz daha hoşluğu bulacak şekilde yapılmasından dolayı salaş gömlek olarak tercih edebileceksiniz. Zaten genç kızların bu tarzlara olan ilgileri sebebi ile ayrı bir moda yaratan bayan kıyafetlerin yaratılmasına imkan tanımaktadır. Yaz sezonlarında ise şifon kumaşlar sıkça kullanılmak istenmiştir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bu şifonlara ahengi sağlayan renk tonları ile desenler gayet sizlere de hitap edecek şekilde olduğunu fark edeceksiniz. Vazgeçilmez desenler arasında yer alan ise leopar desenler ve çiçeklerden oluşan desenlerden yaratılmak istenmiştir. Ayrıca markanın mango olması nedeni ile de kot tarzına biraz da olsa ağırlık verilmeye çalışılmıştır. Bu gömlekler de kullanılan kotlar da her rengin mevcut olması sizlerin de renkli gömlekleri üzeriniz de görmenize yardımcı olacaktır. Bu sebeple de bazen pembe renkler bazen de trend renklerden yepyeni bir tasarımlar ve katalog mükemmelliği ile birlikte sunulmuştur. Basenden ve bağcık bağlamalar son trend şeklini alarak bayanlara değişik bir imajı yaratmalarına vesile olacaktır. İsterseniz spor gömlekleri isterseniz abiye tarzından oluşan modelleri mango farkı ile seçim yapabilecek ve markanın sunduğu şıklığı elde edebileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.