Kadın Moda

Yazlık Bayan Tunik Modelleri

01.05.2014
3.338
Yazlık Bayan Tunik Modelleri

Kıyafet seçimleri yapılacağı zaman özellikle rahat kıyafetlere öncelik verilmesinden dolayı genelde geniş kesimlerden oluşan giyimler daha çok tercih edilmektedir. Bu sebeple de bu istenilen tarzları en iyi şekilde bizlere sunan tasarımlardan oluşan yazlık bayan tunik modellerinin hem geniş kesimlerden hem de dar kesimlerden yapılmasından dolayı adeta sizlere tunik elbise stilini de sunması en büyük fırsatlardan birisi olarak değerlendirmenize olanak sağlayacaktır. Çünkü her kesimden oluşması ve bazı modellerde ya kuşak bağlama yada kemerler ile tamamlanması sonucunda her an şık olmanıza imkan sunması kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca kumaş kullanılması yönünden de yaza özel kumaşlardan seçilmesi sizlerin rahatlığı daha kolay elde etmenize yardımcı olacaktır. Mesela yaza özel kumaşlardan şifonlar ilk sıralarda yer almakta ve şifonların rahatlığı olsun muhteşem stiller şeklinde üzerinizde yer alması olsun her zaman  tercih etmenize olanak verecektir. Bu şifonların ise tek renk olarak hazırlandığı gibi bazı stiller de hoş desenlerden oluşması sayesinde uyguladığınız kombinlere renk vereceğine emin olabileceksiniz.

Eğer sizlerde bu şık tunikler ile daha gösterişli görünümleri üzerinize kazandırmak isterseniz seçeceğiniz bayan kemerlerinin daha zarifliği sunan tarzlardan tercih etmeye ayrı bir önem vermeniz gerekmektedir. Çünkü şimdi günümüz de trend haline gelen kemerlerden en çok favori olarak gösterilen tarzlar genel de düşük kemer şeklinde yapılan ve kıyafetleri tamamlamak adına mutlaka ilave edilen modellerden seçme şansını kullanmalısınız.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bu yazlık tuniklerin kol kesimlerini de farklı ve değişiliği sunan tarzlardan oluşan modeller olarak göreceksiniz. Mesela en şık tasarım olan ve tuniklere gösterişi sağlayan stillerden yarasa kollu tunikler adeta görkemi ile bayanları güzelliği karşısında büyülemeyi başarmıştır. Çünkü kolların çok geniş şekilde yapılması ve bir kaç model de uygulanan desenler ile ahengi bulması tercihlerin bu tarzdan yana kullanım şansını vermektedir. Diğer kol kesimleri ise bayan bluzlarında ve gömleklerin de kullanılan kol kesimlerinden kısa kol düşük kol, kapri kol veya kolsuz şekilde kullanılmaya çalışılmıştır. Yani hanımların her kıyafetlerinin özel olmasından dolayı bu yazlık bayan tunik modellerinde de size özgü bir özellik bulacak ve kendi şıklığınızı ön planda göstermeyi başaracaksınız. Farklı bir kombin yaratmak amacı ile de genelde el yapımı olan ip bağcıklı kemerlerden de seçebileceğinizi unutmayınız. Kısacası farklı güzellikleri ve şıklıkları bu modeller sayesinde üzerinizde görebileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.