Kadın Moda

Bayan Altın Kolye Modelleri

25.07.2014
6.970
Bayan Altın Kolye Modelleri

En değerli takı modelleri kuşkusuz ki bayan altın kolye modelleri denilebilir. Çünkü hem altın ayarlarının kullanılarak tasarlanması hemde altın sarısının rengi ile mükemmel şekilde üzerinizde kendini sergilemesi sizlerin de şık ve muhteşemliği yakalamanızı sağlayacaktır. Başka bir açıdan düşünürseniz genellikle hanımlara verilmeyi düşünülen hediyeler arasında da yer alması sebebi ile hanımların olduğu kadar beylerin de beğenisini kazanmıştır. Çünkü dediğimiz gibi değerli ve en şık tasarımlar içerisinde olması sayesinde öncelik tanınmaya devam edecektir. Şu günlerde trend olan modeller olarak en çok beğeni ile seçimlere yer verilenler arasında ilk olarak hayat ağacı, çiçek, gül ve hayvan figürlerinden oluşan şekilleri örnek olarak söyleyebiliriz. Mesela hayvan figürlerinden  kelebekleri ele alırsanız bu tasarlanan kelebek şekilleri renk renk ve bazen de üzeri renkli taşlar ile süslenen tasarımlardan oluşmaktadır. Başka stil olarak ise isim yazılan veya sizlerin düşündüğü anlamlı yazıları en iyi şekilde bu altın kolyelerin üzerinde yer alan modeller ile karşılaşacaksınız.

Ayrıca herkesin beğenisini ve ilgisini çeken modellerden semboller kuşkusuz ki hanımların boynunda yer almaya devam edecektir. Çünkü sonsuzluk sembolü her zaman seçilmekte olup anlamı ile tercihlerde öncelik verilmesine sebep olmaktadır. Kullanılan boncuklardan en özel boncuklar şüphesiz ki nazar boncukları ilave edilen modelleri oluşturacaktır. Bu uygulanan nazar boncukları bazen hayat ağacı figürlerinin üzerin de karşınıza çıkacağı gibi bazende tek olarak kullanılan şekilde dizayn edilmeye çalışılmıştır. Altın ayarlarından beyaz altını her günde ve her zaman kullanma imkanını bulacağınızdan dolayı bu çeşit altın kolyeler rövanşta olmaktadır. Bu beyaz altınlar ile birlikte değerli taşlarda kullanılarak hem renk verilmesi amaçlanmış hem de şıklığı sizlere sunması amaçlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Farklı şekil olarak tasarlanan tarzlar da kalpler, melek figürleri veya sadece melek kanatlarından oluşan kolye tasarımlarını görebileceksiniz. Kolyeler de zaten her şekil ve her figür kullanılması sayesin de sizlerin de düşündüğü veya zevkinize hitap edecek nitelikler de sunulmakta ve sarrafların vitrinlerin de kendilerini şıklık ile sergilemektedir. Bu nedenle de isterseniz ağır görünümlü ve özel tasarımları tercih etme imkanını bulma şansınız olacağı gibi sadeliğini ve güzelliğini sergileyen şık tasarımları da görme şansınız olacaktır. Kendi adınıza da özel modeller elde edebilirsiniz. Örneğin isminizden oluşan ve adınızın yazılı olduğu şık bir kolye ile en özel tasarımı elde edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.