Bayan Gümüş Bileklik Modelleri

  • 24 Şubat 2014
  • Bayan Gümüş Bileklik Modelleri için yorumlar kapalı
  • 8.934 kez görüntülendi.
Bayan Gümüş Bileklik Modelleri

Herkes için bileklikler en özel takı olmaktadır. Bu sebeple de tasarlanan takı modellerinin birbirinden farklı ve ayrı güzellikler içermesi amacı ile bir çok altın ayarları gibi gümüşlerden de faydalanarak mükemmellikler elde edilmiştir. Bunlardan en şık olduğu kadar ayrıcalıklı güzellikler de bulunan bayan gümüş bileklik modelleri her bayana ayrı bir estetik güzelliği sunmaya devam etmektedir. Ayrıca gümüş olmasının yanı sıra sade seçilen tarzlarda hazırlanmıştır. Mesela sade modellerden sadece gümüş zincir olarak hazırlanan ve üzerine sadece bir kaç aksesuarlar yerleştirilerek elde edilenleri söyleyebiliriz. Ayrıca farklı tarzları da görmeniz kaçınılmaz olacaktır. Mesela hem hoş hem de ağır görünüm kazandırılmak istenen stillerde gümüş bilekliklere ya sarı altın ilave edilerek sonlandırılmış yada değerli ve renkli taşlara yer verilerek değişimi sağlamışlardır. Ayrıca son zamanlarda biraz spor tarzını andıran takılarda semboller ve simgelerin sıkça eklenerek hazırlanmasından dolayı bayanlara hitap edecek şekillerden olmasına özen gösterilmiştir. Özellikle gümüşün o kendine has renginin güzelliğini daha ön planda göstermek amacı ile motiflerden oluşan çiçek veya gül şekilleri ile sonlandırılmasına özen gösterilmiştir.

Bir de şu açıdan düşünürseniz hanımların o narin bilekliklerine ayrı bir zariflik içerisinde görünmelerine imkan sağlayarak hazırlanmıştır. Zaten eskilerden yani uzun zamandır adeta takı sektöründe kendi rüzgarını estirmeye devam eden gümüş bileklikler daha uzun senelerce hanımların bilekliklerinde ki yerini koruyacak ve modasını kaybetmeden devam ettirecektir. Eminim sizlerde bu şık takılardan ve tasarımlardan geri kalmamak adına size özel modellerden yararlanmak için seçimlerinizde yer vereceksiniz. Bu bilekliklerin üzerine çiçekler veya başka figürlerden yararlanmak amacı ile farklı bir hoşluk sergileyen hayvan figürleri de başarılı olarak uygulanmıştır.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca bu örneğin hayvan figürlerinden hazırlanan tarzda ki model de kelebeğin üzerine pırlanta taşlar veya nazar boncukları ile işlemeler yapılarak gözlere daha çok hitap etmesi şeklinde süslenmiştir. Bunar gibi şıklığı temsil edecek olan değerli taşların renkleri olsun şekilleri olsun gümüşler ile beraber birbirini tamamlaması sağlanmıştır. Bu sayede de hem taşlı bileklikler elde edebileceğiniz gibi hem de bileğinizde göz kamaştıran bir bilekliği de sergilemiş olacaksınız. Kısacası model açısından çok zengin tasarımlara sahip olması sebebi ile sizlerin bileklerinde istenilen görünümlere kavuşturularak hazırlanmış olmaktadır. Bu yüzden de sizler ister spor tarzında hazırlanan stillerden ister gösterişli ve göze çarpacak niteliklerde bulunan tasarımlardan yararlanma şansını elde edeceksiniz.