Porland Yeni Mutfak Aksesuar Modelleri

  • 27 Mayıs 2015
  • Porland Yeni Mutfak Aksesuar Modelleri için yorumlar kapalı
  • 7.680 kez görüntülendi.
Porland Yeni Mutfak Aksesuar Modelleri

Porlend porselen ve aksesuarları ile mutfakları yaza hazırlamaya ve renklendirmeye var mısınız? Yeni sezon Porland, mutfak aksesuarları ile mutfaklarınız şenlenecek. Porland porselende yaptığı yeniliklerle göze çarpıcı ve kaliteli mutfak ve ev dekorasyon ürünleri ile öne çıkıyor. Porland, mutfak dekorasyonları ile küçük farklar ile yenileyen mutfağınızı. Biz kadınlar kısa süre sonra değişiklik arar ve bunu her mevsimle birlikte bazen eşyaların yerlerini değiştirerek bazense ufak defek yeni eşyalar yaparak solon, yatak odası, mutfaklarda sürekli yenilikler yaparız. Yaz için temizliği ve yeniliklere girecek mutfaklarınız için en son ternd olan mutfak aksesuar ve ürünleri porland mağazalarında ve satış noktalarında. Porland porselen takımlarını almayı düşünen ama ihtiyacı olmayanlar ama takımın birkaç parçasını kullanmaktan büyük zevk alacaklar için ürünleri takım halinde alabildiğiniz gibi tek olarak ta mutfaklarınızda kullanabileceksiniz. Yeni sezon porland porselen ürünlerinden göze çarpacak ve bayanların en çok ihtiyaç duyduğu ürünler arasından sizler için seçtiklerim. Porland porselen yanında mutfak seçenekleri arasında kumaş ürünlerine de yer veriyor artık tam takım ve kombin olarak tasarladığı porselen ile bire bir olan mutfak tekstil grubu hazırlanmış.

Porland, mutfak tekstili içinde mutfak önlüğü, mutfak fırın eldiveni, mutfak ekmeklik, kulama bezleri ve mutfak havluluları ile tekstil ürünleri tasarladığı porselen takımları ile tam bir kombin olarak tasarlanmış ama tek olarak ta satışa sunulmuş aynı zamanda. Mutfak önlüğü ve diğer mutfak tekstili ürünleri ile mutfağınızda küçük ama fark edilir değişikler sizler için hazırlanmış. Mutfak için özel tek askılık hazırlamış vida ile kolayca tutturacağınız renkli ahşap askılıklar mutfakta renk ve şıklık katacak parçalardan. Mutfak için eskiye dönük ürünler arayanlar için hasırdan nihaleler ve ekmeklikler ve sepetler göreceksiniz porland, eskiyi mutfaklarınıza taşımış. Porland yeni sezon pasta ve kek kalıpları aşkı anlatan tasarımları ve renkli ikili olarak tasarlanmış. Porlandın aşk koleksiyonundaki ikili ve tekli parçalarla güne başladığınız andan itibaren mutfak ürünleri ile hayatınızı daha aşk dolu geçirmeniz için bir çok ürün tasarlamış.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Porland aşk tasarımlı ürünleri içinde tepsiler, bardaklar, bardak atları, masa örtüleri, saklama metal kutular, ve sayamadığım bir çok ürün var. Porland, mutfak eşyaları arasında saat modelleri ve renkli nihaleler üretmiş. Tasarlayıp kendi üretimlerine renklendiren porland, aksesuarlarında seçmenizde zorlanacaksınız diyebilirim. Yeşil çay için tasarladığı birkaç çeşidinin olduğu modeller içinden cam ve demleme aparatı ile yeşil çayınızı içerken berraklığını da görebileceksiniz. Taze olarak kullanmak isteğiniz baharatlarınız için tasarlanmış havanlar mutfakta yemek yaparken taze kokular eşlik edecek sizlere. Porselende pişireceğiniz fırın kapları tekli olarak satılan çaydanlık ve kupa bardakları ve daha bir çok mutfak aksesuarı sizleri bekliyor.