Kadın Moda

Carter’s Yeni Sezon Kız Bebek Tulum Modelleri

Carter’s Yeni Sezon Kız Bebek Tulum Modelleri

Carters markası ABD bir markası olmaktadır. Yaklaşık 10 yıldır Türkiye giriş yapmış ve aynı zamanda kaliteli olan tasarımları ile anne adaylarının dikkatini çekmiş olmaktadır. yenilik olması ve her sezonda farklı mevsime göre olan ürün çeşitliliği sayesinde de beğenileri kazanmayı başarmıştır. Bir bebeğin rahatlıkla kullanabileceği kullanımı ve giymek aynı zamanda giydirmenin de kolay olduğu ürünler bebeklerimizin kaç aylık olduğuna göre yani bedenine göre alabilirsiniz. Bedenleri tam olan bir üründür.Carters markasının tek amacı kalitesinden dolayı ailelerin güvenini kazanmak olmaktadır. Çünkü bebekler aileler için çok önemli olduğundan onlara güvenebileceğimiz markaların ürünlerinden olmak isteyeceklerdir. Durum bu şekilde olunca da Carters markası bir annenin bütün sorularına cevap verebilecek nitelikte ürünler ile beğenileri toplayan ünlü bir markadır. CArters tasarımları renkli ve baskılı olan dikkat çekici ürünlerden oluşmaktadır. Ben sizlere Carters markasının kız bebek tulum modellerini ilk olarak tanıtmak istedim. Çünkü tulumlar bebeklerinize daha rahat kullanacakları çok kullanışlı aynı zamanda rahat olan kıyafet seçenekleri arasında yer almaktadır.

Kız bebekler genellikle süslü olduklarından desenli ve süslü olan tulum örnekleri daha çok tercih edilen ve beğenilen ürünler arasında yerini almıştır. İlk doğduğunda bebeklere genellikle her kıyafet büyük geldiğinden carters markasının yeni doğan bebekler için olan tulum örnekleri tam bebeğinize göre olan çok kullanışlı kıyafet olmaktadır. CArters markasının tulum örnekleri isterseniz tek olarak alabileceğiniz isterseniz de set halinde satılan ürünlerden oluşmaktadır. Set halinde satılan ürünleri genellikle kış aylarında tercih edebilir tulumların altına giydirebileceğiniz parçalardan oluşur. Ayıcık bütün bebeklerin kız yada erkek fark etmeden her bebeğin dikkatini çeken ürünler arasında yer almıştır. Carters markasının ayıcık detayları ile süslenmiş olan tulum takımı çok şirin olan ve bebeklerinizin de beğeneceği bir kombin olmuştur.

Resimleri Tam Boy Görüntüleyebilmek İçin Lütfen Küçük Resimlerin Üzerine Tıklayınız

Kızlarınız kendilerini prenses gibi hissetmekten hoşlanırlar fuşya pembesi tulu kenarında olan peri deseni ile tulum modeline çok güzel bir hava katmış olan yeni sezon ürünüdür. Yaz ayları için kullanılacak olan kız bebek tulum örnekleri bacakları ve kolları kısa olan çok güzel ve kullanışlı tulum tasarımlarıdır. Kenarlarında yengeç, uğur böceği ve ayıcık desenleri renklerin uyumuna göre kombinlenmiştir. Puantiyeli carters tulumlar aslında en çok tercih edilenlerdendir puantiye kızlarınıza şirinlik katmaktadır. Bu durumda anne adaylarının çok beğendiği bir detay olmaktadır. Kenarlarında olan dese sayesinde renk katılmış çok güzel tulumlar olmaktadır.Aslında renk rnek desen desen aradığınız her modeli bulabileceğiniz tek adres kesinlikle Carter ‘s markası olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.