Joaillier Paris Pırlanta Yeni Takı Modelleri

  • 26 Ocak 2015
  • Joaillier Paris Pırlanta Yeni Takı Modelleri için yorumlar kapalı
  • 4.396 kez görüntülendi.
Joaillier Paris Pırlanta Yeni Takı Modelleri

Sevgililer günü için bir çok hediye düşünülür ama ön plana çıkan bayanlar için daha özel bir hediye almak isteyenler için pırlanta modellerine göz atmakta fayda var. Joaillier paris pırlanta bir çok modelde yaptığı sezonluk olarak indirim fırsatları sunan markalar arasında yer alıyor. Joaillier paris pırlanta farkını ortaya koyan tasarımları ile safir taşlardan oluşturulmuş model ve seçenek sunmuş. Pırlanta kadınların kendilerini daha özel hissetmelerini sağlar. Pırlanta modelleri arasında bol ürün yelpazesi ve kendi tasarımı olan harika tasarım pırlanta küpe, kolye, takım,ve bileklik olarak ürünler hazırlanmış. Joaillier paris pırlanta modelleri işlevsel dokunuşları modern çağın renk ve uyumu ile birleştirilmiş. Sadelik ile bir çok model minimal tasarımı öne çıkaran işçilik pırlantayı daha değerli kılmış. Joaillier paris pırlanta modellerinde kadınların beğeneceği bir çok farklı tasarımlar hazırlanmış. Safir küpe modelinde taşlarla bütünlük sağlanmış mavi renk taş tercihi pırlantayı daha ön plana çıkarmış. Taşlarla küpeye bütünlük sağlanan modelde tasarımcıların kadınların görmek istediği gözleri önüne sermiş. Safir taşlarla oluşturulmuş farklı modeller arasında en çok mavi ve yeşil renk bir çok model ortaya çıkmış. Yeşil küpe modellerinde işçiliğin ne kadar ince tasarımlara ve emek ile birleştiğinde ortaya çıkan manzara paha biçilemez hale geldiğini çıplak gözle bile anlamaya yeterli olmuş.

Siyah sıralı taşlardan tasarlanmış küpe modelinde zarif ama pahalı bir görüntü elde edilmiş. Siyah taşların zarif görünüm bayanların daha çok dikkatini çekecek tasarımlara eşlik etmiş. Kalp tasarımlı pırlanta küpe sevdiğinizi söylemenin en kolay yolu olabilir. Kalp tasarımı pırlanta taşlarla sadelik ve sevgiyi simgeleyen anlamlı modellerden sadece biri. Joaillier paris pırlanta bileklik modellerinde hayat ağacı modeli hayatınızdaki kişiye vereceğiniz özel pırlanta modelleri arasında bulunuyor. Şirin ve hayvan figürlü pırlanta bileklik arayanlar kelebek figürlü pırlanta taşlarla kalplı model seçenekler arasında.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Şansına inanılan dört yapraklı yonca pırlanta içinde fikir oluşturmuş. Dört yapraklı yoncayı simgeleyen bileklik modeli en anlamlı hediye fikirleri arasında olabilir. Joaillier paris pırlanta küpe ve kolyeden oluşturulmuş setlerde sarmaşık takı seti sade ve modern görünümü ile kulak ve boyunda duruşu harika bir tasarım oluşturulmuş. Joaillier paris pırlanta ikili takı set modelleri arasında mavi safir taşlı ve işçiliğin ön plana çıktığı harika bir tasarım. Pırlanta tekli kolye modelleri arasında gül yapraklarını konu almış büyük emek ila tasarlanmış kolye modelinde pırlanta taşları ile doğal görünüm kazandırılmış en göz alıcı takıların başında yer alıyor.