Kadın Moda

Yeni Kız Ve Erkek Çocuk Odası Aksesuar Modelleri

Yeni Kız Ve Erkek Çocuk Odası Aksesuar Modelleri

Ailenize yeni üyesi olan bebeğiniz için hazırlıklar hamile iken başlar yavaş, yavaş önce bir iki gördüğünüz bebek takımları cinsiyete uygun olarak alınmaya başlar sonra aldıklarınız kabarınca artık anlamışsınızdır bebek için oda lazımdır. Anne ve baba için hayatlarına girecek olan bebekleri için uzun yıllar kullanacakları odaları için beşik dolap perde ve tabi ki onun kullanabileceği ve dünyasını renklenecek beyin gelişimi için yararlı olan oda hazırlığına adım, adım hazırlayacağınız bebek ve sonrasında çocuk odasına dönüştüreceğiniz oda için uğraşmaya. Çocuk odası için alacağınız ürünlerde öncelikle canlı renkli olanları seçmelisiniz bebekler ve çocuklar canlı renklere daha çok ilgi duyarlar ve bu onların renkleri daha çabuk algılamasına zeka gelişimine de destek verecektir. Canlı renkleri daha mat renklerle ile destekleyerek doğra bir çocuk odası hazırlayabilirsiniz. Çocuk odaları için tercih edeceğiniz halı modellerinde anti bakteriyel kolay yıkanabilir olanları önceliğiniz olsun birkaç model paylaştığım modellerde yapışkanlı kaymayan tabanlı ve çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir oluşu ile tercih sebebiniz olabilir. Halı seçerken canlı leke tutmayan özellikleri de bulunmasında büyük fayda olacaktır olası kazalar kalem boyaları ve çocukların döküntülerinden lekeler kalmaz kolay yıkanabilir özelikleri ile de sık olarak çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.

Çocuk odası halı modellerinde seçim yapmakta zorlanabilirsiniz ama genel olarak her kes tarafından bilinir ki pembe renk kızlar mavi renk erkek odaları için uygun olan renk ve modellerin başında gelecektir. Bebek ve çocuk odaları için aksesuarlar arasında bulunan kırlentler çocuk odasında olmazlardan diyebiliriz kırlentler çocukları düşmekten korurken yataklarında rahat kitap okumalarına da olanak sağlar sadece dekor olarak değil renkli ve odanızı tamamlayıcı aksesuarlar arasında bulunuyor. Kırlent modelleri içinde renkli canlı çocukların hayal dünyalarında yolculuk yapmaları için bir çok tasarımda hazırlanmış. Çocuk odaları için hazırlanmış olan renkli ve figürlü olan duvar tablo modelleri ile odalarınızı renklendirebileceksiniz. Çocuklar için canlı ve modern bir oda dizayn etmek istiyorsanız bunlara mutlaka göz atmalısınız.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yuvarlak tablolar üçlü olarak tasarlanmış boyutları eşit olan tablolar üzerlerindeki farklı hayvan figürleri ile çocuklarınız nelerden hoşlanıyorsa onu tercih edebilirsiniz ister geçmişe gidin dinozorlar ile isterse deniz altına gidin balık ve ahtapot figürlü desenlerle çocuklarınız neye ilgi duyuyorsa bunu da düşünüre seçim yapabilirsiniz. Çocuk odaları için tasarlanmış aksesuarlardan bir diğeri ise saatler. Çocuk odası aksesuarları arasında bulunan saatleri attan tutunda köpek, çiçek, tavuk, inek, ve bir tasarıma sahip olan modeller tabi ki çocukların ilgisini çeken renklerle hazırlanmış.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.