Kadın Moda

Yatak Örtüsü Modelleri

07.02.2015
11.673
Yatak Örtüsü Modelleri

Yatak odası mobilyası için örtüler olmazsa olmazlar arasında yerini alır. Yatakların üstündeki boşluğu dolduran örtüler modern ve arklı tasarımlarla odaya aydınlık katar. Yatak odası örtüleri üç ve dört parçadan oluşan kullanışlı ve görselliği ön plana çıkan parçalardan hazırlanır. Yatak odası örtüleri evlenecek olanların mutlaka çeyizin de olmazsa olmaz parçaları arasında ilk sıralarda yerini alan örtülerdendir. Ev tekstili ürünleri en çok yatak odası ve salonda bulunduruluyor. Ev tekstili ürünleri yatak odası parçası olarak tamamlayıcı ürünler içerisinde bulunan yatak odası örtüleri birbirinden zarif tasarımlarla işte. Yataş yatak odası için tasarladığı yatak örtüsü modelleri arasından beyaz renk olanı katlama sanatı ile model verilmiş ve etek ucu ayrı bir işleme ile tamamlanmış yatak örtüsü beyaz renk olması ile aydınlık ve ferah bir yatak odası planlayanlar için güzel bir seçenek. Royal marka gül kurusu rengi yatak örtüsü kendinden dikiş ile desen kazandırılmış kullanışlı ve canlı renkler arasında yer alıyor. Tarz bir yatak örtüsü arıyorsanız kürklü tasarımlı ve kahve renk doğal görünüm kazandırılmış ve etkileyici derece yumuşak olan yatak örtüsü farklılık arayanlar için özel bir tasarım.

Bazı kadınlar dantelden vazgeçmez dantelli bir yatak örtüsü modeli arıyorsanız harika kombin yapılmış ve deseni ile bütünlük sağlayan yatak örtüsü kapuçino renk ile ayrı bir ağırlık kazanmış. Lüks bir yatak örtüsü arayan kişiler için birbirinden farklı tasarlanmış ve aksesuarlarla zenginleştirilmiş modeller arasında bulunan modellerin başında yer alan sim iplikle işlenmiş çiçek ve dallı motiflerle renklendirilmiş ekru renk olan yatak örtüsü lüks arayanlar için mükemmel bir model. Bahar gülleri ile tasarlanmış mükemmel duruşu ve yatak odanızı dolduracak derece gösterişli olarak tasarlanmış model soft görünümü ile sizi kendine hayran bırakabilir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Tül yatak odası dekorasyonu için vazgeçilmeyen kumaş türüdür. İşte tül ile saten karışımı hazırlanmış el emeği fazlaca olan yatak örtüsü modelinde gelin adayları için tercih edecekleri modeller arasında seçenekler sıralamasında yer verebilirler. Beyaz yatak örtüsü ve gül motifli yatak örtüleri arasında güllü büyük olarak kullanılan model büyükçe güller ile tülü birleştiren yatak örtüsü modeli duvar aksesuarı ile bütünlük kazanmış. Taşlarla süslenmiş yatak örtüleri arasında inci süslemeleri kenar kısma yapılmış dekorlarla bütünleşmiş yatak örtüsü taşlı sevenler için fikir verebilir. Bir çok arklı tasarımda arklı renklerde karşımıza çıkan yatak örtüsü modelleri bunlarla sınırlı değil kırmızı turuncu mor ve daha azla seçenek ile yatak odalarınızın tamamlayıcısı onlar.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.