Kadın Moda

Evde Kokulu Sabun Yapımı

03.08.2015
3.418
Evde Kokulu Sabun Yapımı

Evde sabun yapmak bir çok bayanın ilgisini çekiyor evde sabun yapmaya meraklı olanlar için bizde en doğru şekilde destek olalım dedik. Evde yapılan aksesuarlar adına en çok etkilendiğim aksesuarlardan aynı zamanda temizlik içinde kullanılan sabunlar günümüzde bayanlar için gelir kaynağı haline gelmiş durumda. Sabun hazırlamak için harcanacak küçük bir bütçe ile satışa başlayabilir ve gelir elde edebilirsiniz bir çok bayan artık evde veya butik işi olarak tercih ediyor atık sabunlar ve tek renk sabunları mis kokulu olarak sepetler içinde çiçeklere isim ve çok çeşitlilik halinde hazırlanabiliyor. Koku esansları renklendiriciler kullanılarak yapılan istenilen renk ve koku tercihi ile şekil verilen sabunlar fikir arayanlara bizde destek olalım dedik. Kadın moda olarak sizlere değişik şekillerde değerlendireceğiniz sabunlar için birkaç video seçimi yaptık. Videolarda nasıl yapılırı öğrenecek ve kendiniz yapmak için nelere ihtiyaç duyduğunuzu eksikliklerinizi el emeğinizi vererek ne maharetleriniz olduğunun farkına varacaksınız. Kokulu sabunlar için koku esanslarına, renklendirici, ve büyük sabun kalıpları ile evde kolayca ve zahmetsizce kendi sabununuzu yapabilirsiniz. Bir defa alacağınız sabun kalıpları sizde geliştirebilirsiniz iki renkli olarak dökebilirsiniz sabunları mesela. Koku esanslarını kişilerin seçimlerine göre tercih yapabilirsiniz böylelikle kim ne kokuyu severse ona yönelebilirsiniz. Sürekli yapmak isteyenlere veya dönem yıllık olarak yapılacak olan sabunlarla evlerinizin kokusunu doğal yollarla kokusunu korurken yılda veya altı ayda bir sabunlarınızı yenileyebilirsiniz. Sabun yapacak olanlara diğer bir seçenekte meyveli olarak yapılanlar meyveli sabunlar mutfaklarda daha çok tercih ediliyor birde çocukları temizlik alışkanlığı kazandırmak isteyen ebeveynler için etkili olabilir çilek, kiraz, armut, elma vs hazırlayabilirler ama bunları küçük olarak yapmakta fayda var. Sabun yapacak olanlara mis kokulu sabunlamalar diyelim sevgiyle kalın. Sabundan güzel kokulu mutfağınız hazırlayacağınız kokulu meyveler yapabilirsiniz meyve seçimi size kalıyor tabiki bide küçük bir ayrıntı mutfağınızdaki renklere uyumlu olanlardan tercih edebilirsiniz.

Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.

Atık olan sabunları nasıl değerlendirme yöntemi ile sabunları küçük renk ve koku katarak yenileyebilirsiniz. Kokusu az olanlar için siz evde olan malzemeler kullanabilirsiniz tarçın, limon, gül suyu tercih edebilirsiniz güzel bir örnek.

Ana ocağından güzel bir tarif Selva anneden, maliyeti düşük ve renkli ve istediğiniz şekilde kokusunu ayarlayabileceğiniz bir sabun yapımı. Evde sabun yapmak isteyenler için en küçük ayrıntısı ile hazırlanan video yardımcı olacaktır. El işi yapıp satan bayanlara modeller süper ötesi her bayanın evinde bunlardan ister renkleri kadar kokusu da keskin olursa çok daha fazla talep olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.