Banyo Dolapları Modelleri

  • 20 Aralık 2014
  • Banyo Dolapları Modelleri için yorumlar kapalı
  • 8.155 kez görüntülendi.
Banyo Dolapları Modelleri

Günümüzde evler büyüdükçe banyolara ayrılan metrekarede büyüdü haliyle. Büyük evlere sahip olanların sayısı artıkça ve iç mimari geliştikçe günümüzde ortaya çıkan banyo dekorasyonu da gelişti. Küçük evler içinde tasarımcılar çok şirin banyo dolapları üretilmiş durumda tabi her zamanki gibi büyük banyo odalarına sahip evler daha da avantajlı durumda olsa da her ev için çok güzel tasarımlar ve model seçeneği var.İç mimarların kişiye özel yaptıkları banyo dolapları daha da dikkat çekiyor ve kişiye özel çalıştıkları için banyo dolaplarınız sizin tercihleriniz sonucu ruhunuzu yansıtan dekorasyonlara bürünüyor.Tabi illa iç mimara banyonuzu döşeteceksiniz anlamına da gelmez. Bir çok hazır banyo dolap seçenekleri ile kendi banyo dolabı tercihinizi seçebilirsiniz ikea ve tekzen gibi bir çok firma kendi kurulumu ile hizmet veren banyo dolapları için birden çok seçenek sunan firmalar arasından sadece ikisi. Tekzen de birden çok seçenek ve kurulum hizmeti ile banyoları yenilemek çok kolay olacaktır.Eski banyoları yenilemek isteyenler için ise en modern ve renkleri tercih edeceklere işte birkaç yeni sezon modern dolap seçenekleri.

Banyo da en çok dikkat çekici renkler ise siyahın asaleti ile kırmızının ihtişamı diyebiliriz beyazın saflığı da bir başka tabi. Yoğun olarak tercih edilen renkler arasında patlıcan moru ve kahve tonlar ön plana çıkmış durumda. Yoğun olarak kahve ağırlıklı ve venge renk tercih edeceklere de birden çok seçenek var.Banyo dolapları için zemin rengi daha da önemli zemin rengi beyaz olarsa kullanılacak dolap renklerinde sıkıntı olmayacak ama renk koyu tonlarda olacaklar için banyo dolapları her zaman açık renklerde tercih edilmeli.Kırmızı ve beyaz uyumu ,siyah ve beyaz,mor ve beyaz ,pembe yeşil,gibi renkler banyonuzu canlandıran renkler arasında yer alırken banyo dolap renklerinde koyu tercih edecekler ya bir ton açık ve koyu zemin ile banyoyu bir bütün haline getirebilirler. Banyo Dolap Tercihi Nasıl Yapılmalı.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Banyo dolabı seçerken banyonuzun büyüklüğü kadar ürünün suya dayanıklı ve 1 sınıf malzemelerle üretilmiş olmasına dikkat edin.Banyo dolapları için suya dayanıklı ve mutlaka kaplamalı ürünlerle kullanışlı hale getirebilirsiniz bu banyonuzun uzun süre yeni gibi durmasını sağlayacaktır.Banyo dolaplarını yenileyecek veya yeni yaptıracak olanlar için en önemli olanların başında dolap seçimi ve kullanışlı olması içi raflı ve kişisel bakım eşyalarınıza yer kalması banyoda ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek tasarımları daha çok tercih etmeniz banyo dekorasyonu için en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.