Kadın Moda

Mixray Bayan Kazak Modelleri

20.09.2014
3.899
Mixray Bayan Kazak Modelleri

Mixray markasının geçmişi çok kısa bir zamana dayanmaktadır. Mixray ürünlerine internet sitesi üzerinden satış sayesinde bayanlara kolay ulaşılabilirliği sunmaktadır. En uygun fiyata kaliteli ürün sunma imkanı olan ve kullanışlı olan ürün tasarımları ile beğenileri kazanan modern tasarımlar arasında yer almaktadır. İnternet üzerinde yapılan alışveriş imkanı hızlı bir şekilde kargonuzun size ulaşmasını sağlayan ve memnun müşteri seçeneği ile beğenileri kazanmaktadır. Aldığınız ürün en geç 48 saat içinde sizlere ulaşabilmektedir. İade garantisi olan çok kullanışlı bir ürün seçenekleridir. Kredi kartı ile ödeme imkanı olan ve güvenlik imkanı son teknoloji ile kullanılan bir imkan olmaktadır. Sonbahar aylarının gelmesi ile daha kalın kıyafet seçenekleri kullanılmaktadır. Bunlar arasında kazak tasarımları olan çok çeşitli ürün seçenekleri olmaktadır. Bayan kazak modelleri her daim kullanılan ve aynı zamanda rahatlığı ifade eden çok çeşitli ürünlerden oluşmaktadır. Sadelikten hoşlananlar için beyaz dar kesimli olan kazak modeli üzerinde hareket katması açısından sarı kelebekler ile süslenmiş çok kullanışlı bir kazak modelidir. Beyaz pantolon ile birlikte kullanılacak olan yeni sezon tasarımlarındandır.

İnce ve dökümlü olan kazak modeli mixray farklı ile kullanışlıdır. Yaka detayında boncuklar ile hareket katılmış çok kullanışlı bir kazak modeli ile dikkat çekmektedir. Çalışan bayanlar sade bir kazak kullanmaktansa cep detayına hareket katılmış olmak beyaz olan kazak modeline siyah payet detayı ile cep olması hareket katılmış olmasına ifade etmektedir.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Aynı zamanda siyah etek ile birlikte kullanılacak olan çok güzel bir kombindir. Gene çalışan bayanlar için tercih edilecek aynı zamanda peplum elbise ile kullanılacak ve koyu krem kazak üzerinde olan kelebek detayı mor olması mor etekle birlikte kombin edilen yeni sezon tasarımıdır. Aşkı ifade eden kazak örnekleri. Beyaz kazak modeli önünde kırmızı simli love yazısı ile kombinlenecek çok şık bir kazak modelidir. Günlük yaşantınızda kullanacağınız yeni sezon modası yaratacaktır. Sarı kazak modelinin önünde kocaman bir kalp detayı payetler ile süslenmiş ve siyah yansımalarının olması kazak modeline hareket katmaktadır. Işıltısı ile dikkat çekecek çok modern bir tasarımdır. Mixray bu sezonda simli olan modellere çok fazla yer vermiştir. Kullanacağınız yere göre tercih edebileceğiniz çok çeşitli yeni sezon kazak modelleri ile 2014 sezonunda beğenileri kazanmaktadır. sizler ile paylaştığımız mixray bayan kazak modellerini incelemenizi önermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.