Lc Waikiki Kız Bebek Ayakkabı Modelleri

  • 10 Kasım 2014
  • Lc Waikiki Kız Bebek Ayakkabı Modelleri için yorumlar kapalı
  • 15.739 kez görüntülendi.
Lc Waikiki Kız Bebek Ayakkabı Modelleri

Lc waikiki yeni sezon kız bebek ayakkabı modelleri birbirinden farklı ve renkli olan ayakkabı trendleri ile dikkat çekmektedir. Kesinlikle renkli olan ayakkabı modelleri kız bebekleri yansıtmaktadır. Kız bebekler genellikle renkli kıyafetler kullanmaktan zevk almaktadırlar. Anne adayları bebeklerini nasıl alıştırırsa o şekilde devam etmektedir. Durum bu şekilde olunca kesinlikle rengarenk ayakkabı örnekleri ile kız bebekler kokoşluklarından vazgeçmemektedir. Kız bebekler için farklı renklerde bir sürü ayakkabı örnekleri olmaktadır. Anne adayları kızlarını giydirirken zevk aldıkları gibi çok şık olmaları ile de ilgilenmektedirler. Durum bu şekilde olunca lc waikiki markası düşünerek kız bebek ayakkabı modelleri ile dikkat çekmektedir. Bende sizlere lc waikiki kız bebek ayakkabı modellerini paylaşmak istiyorum. Bu sezonda kız bebeklerin kış aylarında üşümemeleri kız ev ayakkabısı tercih edilmektedir. Lc waikiki kız bebek ayakkabı modeli açık pembe modeli üzerinde minik kalpler olan çok güzel bir ayakkabıdır. Son dönemlerin çok moda olan bot modeli beyaz örgü şeklinde olan lc waikiki sayesinde yanlarında olan pembe çiçekler ile kombine yapılmaktadır. Hem evde hem dışarıda kullanabileceğiniz çok güzel bir ayakkabıdır.  

Gri sevenler yeni sezonun en gözde tasarımı parlak ip ile yapılmış kenarında beyaz kocaman fiyonk detayı ile tamamlanmış havalı bir kız bebek ayakkabıdır. Kış aylarında ayakları üşümesin diye özellikle soğuk bölgelerde taba rengi önden bağcıklı ve üst detayında ise kürk ile yapılmış kullanışlı olan ev botu havası ile beğenileri kazanmış çok kullanışlı bir bot modelidir.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

 Bu yılın modası olan bordo kız bebekler içinde uygulanmaktadır. Bordo kısa bot şeklinde ayakkabı boğaz detayından kürk deseni olması kullanışlı bir hava yaratmış havalı ve her zaman kullanılacak bot modelidir. Pembe lc waikiki spor ayakkabı modellerinden olan aynı zamanda üzerinde mavi kalpler ile uygulanmıştır. Üç renk kullanılan ve üzerindeki renkler ile birlikte kıyafetler ile kombin yapabilmeniz daha kolay olacaktır. siyah ve beyaz rengin uyumu kız bebeklerde de uygulanmaktadır. Bu ayakkabı modelinde yan tarafında olan fiyonk detayı ayakkabı modeline kesinlikle hava katmış modern bir tasarımdır.  Sonbahar havasını anımsatan açık pembe ayakkabı modeli üzerinde dökülen yaprakları andıran detaylar ile dikkat çeken kullanışlı ve güzel bir ayakkabı modelidir.  Kız bebek lc waikiki ayakkabı modellerinde genellikle pembe renkler hakim olan kaç yaşına gelinirse gelinsiz vazgeçilmeyecek renk olacaktır. Lc waikiki kız bebek ayakkabı modellerini inceleyerek bebekleriniz için seçim yapabilirsiniz.